Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy na blogspocie można dodawać reklamy ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Czy na blogspocie można dodawać reklamy ? (/Temat-Czy-na-blogspocie-mozna-dodawac-reklamy-105596)

Strony: 1 2


Czy na blogspocie można dodawać reklamy ? - Tomono - 06-01-2015 19:21

Witam, tak jak w temacie mam pytanie czy na blogspotcie można dodawać bannery ze stron typu mspartners ??


RE: Czy na blogspocie można dodawać reklamy ? - lijon - 06-01-2015 19:35

O ile regulamin ich nie zabrania to można


RE: Czy na blogspocie można dodawać reklamy ? - Tomono - 07-01-2015 15:10

A gdzie można znaleźć regulamin odnośnie reklam ?


RE: Czy na blogspocie można dodawać reklamy ? - PremAccHack - 07-01-2015 15:14

Można dawać Smile Adsense są nawet wbudowane wystarczy się podpiac.


RE: Czy na blogspocie można dodawać reklamy ? - Krakersik - 07-01-2015 15:28

Tak adsense można ale jemu chodziło chyba o inne programy poza adsense. Tego to już nie wiem czy można mieszać...


RE: Czy na blogspocie można dodawać reklamy ? - Tomono - 07-01-2015 18:11

Ahh, więc chyba podepnę się pod adsense, ale jeśli ktoś wie czy na blogspota można dodawać reklamy z mspartners byłbym wdzięczny za pomoc. Big Grin


RE: Czy na blogspocie można dodawać reklamy ? - PremAccHack - 07-01-2015 21:32

Wydaje mi sie ze zwykle tez można wiele widziałem blogów z różnymi reklamami i jakos to nikomu nie przeszkadzało.


RE: Czy na blogspocie można dodawać reklamy ? - rachman - 10-01-2015 03:50

z tego co wiem to dlaczego niby blogspot miałby się czepiać o jakiekolwiek reklamy jeśli nie są jakieś nielgalne itp.?
mam reklamy tego programu na blogspotach.
co innego jak masz adsense na swojej stronie to nie wiem czy dopuszczają by mieć reklamy innych firm na tej samej www. niemniej blogspot pierwsze słyszę by zakazywał reklam zgodnych z prawem...


RE: Czy na blogspocie można dodawać reklamy ? - venzer - 10-01-2015 19:54

Mam od kilku lat blogi na bloggerze i wrzucałem na nie dosłownie wszystkie reklamy jakie są dostępne nawet +18 i nigdy nie dostałem bana , spokojnie możesz wrzucać


RE: Czy na blogspocie można dodawać reklamy ? - rachman - 11-01-2015 03:47

przy +18 była gdzieś opcja by zaznaczać że treści dla dorosłych. z reklamami +18 to może być różnie, zależy jak "ostre" Wink