Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukiwany Inwestor - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Poszukiwany Inwestor (/Temat-Poszukiwany-Inwestor-105529)

Strony: 1 2 3


Poszukiwany Inwestor - AnnaKa - 05-01-2015 23:20

Witajcie,

Dziś znajomy poprosił mnie bym się udzielił tu na forum w pewnej nietypowej sprawie.
Poszukiwany jest inwestor, póki co szczegóły nie są ustalone a to z racji tego iż nie ustalono dokładnej kwoty najmu lokalu.

Chodzi o przywrócenie do życia starej dyskoteki, Club Hades Wąsowo.
Jako iż klub został przez pewien czas zaniedbany i zatrzymał się w czasie właściciel zmuszony był zrezygnować z biznesu.

Pewien DJ postanowił przywrócić temu stary blask i zrobić renowację lokalu, wiadomo są to koszty , doinwestować nagłośnienie, i zrobić remont sali. Nie jest to duży lokal także dzięki temu wydatek będzie mniejszy.

Co trzeba zmienić by dyskoteka mogła prosperować?
-Muzyka
-Nagłośnienie
-Remont sali
-Sprzęt (oświetlenie, wentylacja, wzmacniacze)

Zdjęcia z dyskoteki (teraz tak wygląda) dodam też że jest to budynek uznany jako zabytek :

[Obrazek: 848-1322605280.jpg]
[Obrazek: 848-1322605370.jpg]
[Obrazek: i11874_02.jpg]
[Obrazek: i11872_05.jpg]

Jeśli chodzi o personel sam dokładnie nie wiem jak ma się sprawa związana z tym tematem, ponieważ jestem pośrednikiem i ja jedynie co jakiś czas wystąpił bym tam jako DJ ze swoim setem.

Koszty :
-Wynajem na miesiąc 4.000 zł
-Reszta kosztów na start około 45-50 tyś. zł łącznie już z opłaceniem najmu na miesiąc.

Każdy wie że są to duże pieniądze jednakże nie oszukujmy się jeśli projekt wypali pieniądze zwrócą się ale tutaj też chodzi o dodatkowe zajęcie, może jest ktoś kto chciałby mieć swoją dyskotekę?

Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt w temacie bądź, pw lub gg.
W razie jakichkolwiek pytań postaram się doinformować w temacie.


RE: Poszukiwany Inwestor - PremAccHack - 05-01-2015 23:41

Ciekawe zawsze chciałem miec swoja dyskoteke ale niestety brak pieniedzy moze w przyszlosci cos podzialam jak troszke kasy zarobie. Temat bede sledzil


RE: Poszukiwany Inwestor - sheko12 - 05-01-2015 23:45

Zalecam na tym forum taki wątek zaprezentować http://www.biznesforum.pl/ gdyż tam często padają propozycje nawet inwestycji do 100 tyś zł.

Na tym forum są konkrety, polecam Wink


RE: Poszukiwany Inwestor - Krakersik - 05-01-2015 23:46

O madafa*a i to jest topic a nie obiecanki kolejnego $ na digadz 4
Oczywiście nie mam nawet kawałka tej sumy ale i tak reput za info i wogóle.
Więcej takich tematów na tym forum Cool


RE: Poszukiwany Inwestor - AnnaKa - 05-01-2015 23:46

Dziękuję za propozycję z czasem pewnie skorzystam, póki co wolę zapytać w rodzinnym gronie heh


RE: Poszukiwany Inwestor - MaLiN - 06-01-2015 00:10

Na jaki okres czasu przewiduje się wynajęcie lokalu, skoro jest zabytkiem?


RE: Poszukiwany Inwestor - AnnaKa - 06-01-2015 03:15

Lokal ma być wynajmowany o umowę miesięczną jednakże dyskoteka w budynku jako zabytek figurowała już od kilku lat.
Ma być to lokal dostępny na kolejne lata nie na tydzień czy dwa, nie bez powodu ma być robiony remont i inwestycja w sprzęt by to zamknąć, na 100% główny pomysłodawca sporządzi z inwestorem odpowiednią umowę jednakże nie jest to już moja działka, ja tylko szukam chętnego i chętnie odpowiem na więcej pytań.


RE: Poszukiwany Inwestor - Klin - 06-01-2015 03:22

Nie ma podobnych lokali w okolicy ? Beda na to chetni ludzie ?


RE: Poszukiwany Inwestor - AnnaKa - 06-01-2015 06:49

Ludzie są chętni, to właśnie przez to ma klub wrócić do życia, ponieważ wiele osób wiąże z tym miejscem fajne wspomnienia.


RE: Poszukiwany Inwestor - Taolien - 06-01-2015 08:49

Z reaktywowaniem klubów z którymi ludzie mają fajne wspomnienia na przykładzie Krakowa mogę powiedzieć tylko, że to wcale nie jest taki pewniak, wręcz przeciwnie - chyba łatwiej wypromować coś całkiem nowego, mimo, że w tym samym miejscu.
Na początku, przez pierwszy miesiąc ludzie przychodzą dla legendy, starsi klienci nie są już w tym wieku żeby tam chodzić regularnie, a młodsi wolą inny klimat i mają już swoje miejsca; nie ma możliwości pogodzenia tych dwóch aspektów ze sobą.
Opieranie modelu biznesowego na kultowości miejsca dla starszego pokolenia niestety nie w tej branży. :-(
Nie przekreślam inwestycji, być może są jakieś inne aspekty , ale tak to wygląda z tego co napisane w temacie.
Patrząc też na rozwój biznesu ogólnie, to takie kluby odchodzą do lamusa - nie ma modnych klubów w układzie w którym mamy otwartym dancefloor okalonym lożami i barem - owszem, to mogłoby być nostalgiczne dla ludzi którzy swoje najlepsze imprezy przeżywali w poprzedniej dekadzie (jak i dla mnie), ale obecnie preferencje idą w kierunku mniejszych i różnorodnych dancefloor'ów w jednej imprezie - dlatego remont nie zamknie się w 50tys. niestety Sad