Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
antshare.net PPD i PPS nowy wypłacalny z Polskimi stawkami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: antshare.net PPD i PPS nowy wypłacalny z Polskimi stawkami (/Temat-antshare-net-PPD-i-PPS-nowy-wyplacalny-z-Polskimi-stawkami-105456)



antshare.net PPD i PPS nowy wypłacalny z Polskimi stawkami - madziaz05 - 05-01-2015 10:03

jestem tu nowa na forum ale chciałabym się podzielić z Wami serwisem którego tutaj nie ma, antshare.net
tabelka ze stawkami
[Obrazek: tabelka.png]

moje potwierdzenie z wypłaty, pierwszy zrzut z panelu z konta a drugi z paypala:
[Obrazek: zrzutzpanelu.png]

a tu z mojego paypala:

[Obrazek: potwierdzenie.png]

Serwis jak dotąd w 100 proc wypłacalny, wypłaty są od 10 zł, mam tez inne potwierdzenia wypłaty z około 4 miesięcy, z różnych kont. Free user ma 5giga do wykorzystania więc w praktyce wiadomo jak to wygląda,

Za poleconego użytkownika który kupi premium (PPS )otrzymujemy 50% od każdej transakcji!

Support odpowiada dość szybko od 10 do 22 godziny. Wypłaty robione są praktycznie na bieżąco na paypal, mimo że piszą na stronie że robią raz w miesiącu (ja pisze zawsze maila z prośbą i nie było jak dotąd problemu), wypłaty możliwe również na portfel bitcoin,

Prosiłabym logować się z mojego reflnka : link do antshare

Zarabiać możemy wrzucając np filmy które można oglądać bezpośrednio w serwisie, jest zrobiony Player filmów online.

Jeśli ktoś ma pytania do mnie to pytajcie śmiało,jak sobie coś przypomnę to dopiszę Smile ja nie narzekam na ten serwis, korzystać póki są takie warunki, bo nie ma takich nigdzie jak się orientuję,
Mam nadzieje ze nie naruszyłam żadnego regulaminu tego forum.

Maile ze strony czesto trafiaja do spamu, tak więc proszę mieć to na uwadze podczas kontaktu.
Drodzy moderatorzy, nie mam na celu kogokolwiek oszukać, wzoruję się na podobnych postach z tego działu Smile przeczytałam REGULAMIN, myślę że ze zrozumieniem.


RE: antshare.net PPD i PPS nowy wypłacalny z Polskimi stawkami - sylwia060269 - 04-02-2015 18:53

tylko nikt nie napisał że serwis ma duże ograniczenia dla free usera


RE: antshare.net PPD i PPS nowy wypłacalny z Polskimi stawkami - Liromir - 04-02-2015 19:15

kolejny na skrypcie nulled z któregoś forum, uwaga na scam


RE: antshare.net PPD i PPS nowy wypłacalny z Polskimi stawkami - AntShare.net - 07-02-2015 16:43

Wywołani do tablicy, założylismy tutaj konto aby odpowiadać na Wasze pytania które się namnożyły z powodu wpisów na na różnych forach o naszym serwisie.

sylwia060269 AntShare.net ma takie same ograniczenia dla free usera ( a nawet kilka mniej) jak podobne serwisy naszej "konkurencji", proszę sprawdzić, porównać i wtedy się Pani przekona Smile Nasz serwis ma niespełna rok, gdybyśmy nie byli konkurencyjni i mielibyśmy gorsze parametry wszystkich wariantów kont niż inne podobne hostingi plików, "strzelilibyśmy sobie sami w kolano" ...

Liromir nie jest to skrypt kogokolwiek z forum, z jakiegokolwiek forum, a tym bardziej nie jest to serwis na "skrypcie nulled", czyli nie jest to żadna nie legalna wersja skryptu bez licencji. To jest poważne oskarżenie z Pańskiej strony w naszym kierunku. Proszę również nie wprowadzać ludzi w błąd tym bezpodstawnym oskarżeniem.

Pozdrawiam



Proszę nie używać czerwonej czcionki w postach gdyż jest zastrzeżona dla administracji forum.
//Sloniasek



RE: antshare.net PPD i PPS nowy wypłacalny z Polskimi stawkami - AntShare.net - 13-04-2016 08:57

Nowe stawki w Programie Partnerskim

Dzięki naszemu programowi partnerskiemu, możesz zarobić nawet do 77 zł za 1000 pobrań swojego pliku. Zapoznaj się z ofertą i przystąp do programu. Prześlij swoje pliki a będziesz zarabiał wraz z każdym pobraniem. Pobranie każdego pliku powyżej 2MB będzie zaliczane do wypłaty.
Poniższa tabelka przedstawia kwoty, które możesz zarobić udostępniając swoje pliki.

[Obrazek: plan_zarobkow.png]

Nowe stawki Kont Premium

[Obrazek: premium.png]


RE: antshare.net PPD i PPS nowy wypłacalny z Polskimi stawkami - Manderigon - 11-06-2016 11:33

@AntShare.net macie w planach wprowadzić API?


antshare.net PPD i PPS nowy wypłacalny z Polskimi stawkami - Hybrid1990 - 23-10-2018 18:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.