Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fikcyjne konta na Facebooku z jednego IP. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fikcyjne konta na Facebooku z jednego IP. (/Temat-Fikcyjne-konta-na-Facebooku-z-jednego-IP-105440)



Fikcyjne konta na Facebooku z jednego IP. - adamo9 - 04-01-2015 23:15

Co wiecie o konsekwencjach związanych z zakładaniem fikcyjnych kont na Facebooku z tego samego adresu IP?


RE: Fikcyjne konta na Facebooku z jednego IP. - nokira - 04-01-2015 23:26

Jeżeli stwierdzą że jest fikcyjne dostaniesz weryfikacje i bana bo pewnie nie przejdziesz weryfikacji ;D


RE: Fikcyjne konta na Facebooku z jednego IP. - nitram - 04-01-2015 23:27

Co masz konkretnie na myśli ? Jak bedziesz mieć 1000 kont możesz wzbudzić podejrzenia, u mnie prawie cała rodzina ma fb ~ 10 kont na jednym ip i problemów nie ma.


RE: Fikcyjne konta na Facebooku z jednego IP. - adamo9 - 04-01-2015 23:46

Mam na myśli to że jak mam kilka kont fikcyjnych[wymyślone imiona i nazwiska] z których spamuje umieszczam w nich oferty Sub sms czy mogą być jakieś konsekwencje prawne ?


RE: Fikcyjne konta na Facebooku z jednego IP. - .::Nicko::. - 04-01-2015 23:51

@adamo9 .. Nie Wink
Sam posiadam kilkanaście kont na moim IP (mam stałe) i jakoś problemów brak.
Nie masz czym się obawiać.


RE: Fikcyjne konta na Facebooku z jednego IP. - Kickster - 05-01-2015 01:40

Ja tez lece na jednym na incognito i bez problemu wszystko hula. A prawnych konsekwencji mieć nie możesz, bo obowiązuje Cię tylko regulamin Facebooka. Który de facto łamiesz zakładając kilka kont, ale tym zajmuje się już sam Facebook robiąc Ci weryfikacje lub inne bzdety.


RE: Fikcyjne konta na Facebooku z jednego IP. - adamo9 - 05-01-2015 16:02

a to git dzięki Lol


Fikcyjne konta na Facebooku z jednego IP. - Admin - 06-01-2015 09:21

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Fikcyjne konta na Facebooku z jednego IP. - dawid161622 - 06-01-2015 10:36

Tak jak pisali wyżej, konsekwencji prawnych za to że masz kilka / kilkaset kont na 1 ip nie ma! Jedyne za co teoretycznie mógłbyś odpowiadać to za zdjęcia - bo z pewnością wykorzystujesz czyjeś i jeżeli taka osoba by to zgłosiła to teoretycznie mógłbyś mieć za to jakieś tam problemy prawne. Jednak jest to bardzo mało prawdopodobne także bez obaw Smile