Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc w WordPress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc w WordPress (/Temat-Pomoc-w-WordPress-105438)



Pomoc w WordPress - sirgonzalo7 - 04-01-2015 22:52

Cześć, szukam kogoś kto poprowadzi mnie przez Wordpress'a. Pytanie bardzo ogólnikowe lecz nigdy nie miałem doczynienia z żadnym blogiem czy też oprogramowaniem więc jestem zielony. Oglądałem poradniki i przeważnie to co tam jest pokazane jest nieaktualne. Tylko ludzie o mocnych nerwach. Sad


RE: Pomoc w WordPress - MaLiN - 04-01-2015 22:59

A czy wogóle próbowałeś zrobić coś samemu w wordpresie?


Pomoc w WordPress - mucios - 04-01-2015 23:02

Ja 2 tygodnie temu instalowalem WordPressa i na prawdę jest to bardzo proste. Nie ma tam żadnej filozofii. Baaaa wiecej Ci powiem, na necie jest multum poradników (nawet wideo) jak to zrobić, więc domyślam sie ze nawet nie szukaleś.

I najważniejsze, czy to na prawdę jest temat na strefę wtajemniczonych? Ludzie trochę ogarniecia...


RE: Pomoc w WordPress - Mauorycy - 04-01-2015 23:05

Z tego co wiem, to obecnie prawie każdy dostawca oferuje swoim klientom instalację silników takich jak np. WP przez np. direct admina, więc jedyne co wystarczy umieć, to czytać i postępować zgodnie ze wskazówkami.


RE: Pomoc w WordPress - sirgonzalo7 - 04-01-2015 23:10

Tak próbowałem, dlatego pytam się czy ktoś by mi pomógł, pierwszy problem to jest taki ze że swojego Ip nie mogę się zalogować na stronę a nawet jej zobaczyć.


RE: Pomoc w WordPress - Kede - 04-01-2015 23:33

Wordpress to najprostszy CMS w obsłudze jaki tylko powstał. Nie wiem co tu tłumaczyć bo panel jest mega user friendly i myślę, że z instalacją, konfiguracją, wgraniem szablonu, dodawaniem podstron itd poradzi sobie każdy bez żadnej wiedzy. Nie napisałeś czego potrzebujesz, może pisać pluginy czy szablony to już inna bajka.

Cytat:pierwszy problem to jest taki ze że swojego Ip nie mogę się zalogować na stronę a nawet jej zobaczyć.
To napisz do usługodawcy (hosting), że masz taki i taki problem oraz podepnij screeny to ticketu. Wątpię żeby Twoje IP było zbanowane/blokowane. Może po prostu nie odświeżyło Ci DNSów lub masz kopię podręczną - wyczyść magazyn stały / pamięć podręczną w przeglądarce.

W ogóle ludzie... Rozumiem niektóre pytania, zlecenia, poradniki mogą być kierowane do wąskiej społeczności wtajemniczonych ale pomoc w obsłudze wordpressa? Co to ma za związek z działem wtajemniczonych? Nie dotyczy żadnych "tajnych technik" czy softów tu zawartych więc niepotrzebnie zaśmieca ten dział. Mogłeś to napisać na ogólnym ZC w odpowiednim dziale.


RE: Pomoc w WordPress - AnnaKa - 05-01-2015 01:29

Ciekawe czemu zapomniałeś dodać że to ktoś postawił Tobie stronę, nie potrafiłeś nawet DNS ustawić a co dopiero podpiąć domenę dobrze na hostingu, po czym ciągle piszesz jakbyś raport zdawał. Ba mało tego nawet dziękuję nie powiedziałeś i miałeś jeszcze pretensje, wybacz ale ja takiego zachowania nie pochwalam. Tym bardziej że bije lenistwem z kilometra.
YouTube -> Wordpress Tutorial i powodzenia.

Według mnie temat powinien zostać zamknięty, jest specjalny dział dla WP na Zarabiam.com


Pomoc w WordPress - surfer0700 - 05-01-2015 12:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.