Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc z SubSMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pomoc z SubSMS (/Temat-Pomoc-z-SubSMS-105421)



Pomoc z SubSMS - ZabaGamer - 04-01-2015 20:54

Witam, na forum jestem juz od dłuższego czasu i zarabiam jakieś tam marne grosze na shorte Smile . Chciałbym jednak zacząć z SubSMS bo wiem że na tym idzie dużo zarobić ,a czasu mam dużo bo jestem informatykiem i lubię siedzieć przed kompem Wink. Parę razy próbowałem zaczynac z subami , ale konkretnie mi nie wychodzilo , mialem do kilkunastu wejść uv i linki były banowane, nie mówiąc o kontach.
Teraz zaczynam właściwie od 0 , jedyne co posiadam to dwa świeże fake konta z kilkoma grupami i parenascie starterow. Chciałbym zadać kilka pytań ;
1.Od czeczego powinienem zacząć ? Od kupna jakichś kont z grupami, domeny do przekierowywan czy może czegoś innego? Jestem gotowy do inwestycji , ale chciałbym żeby mi to się po jakimś czasie zwróciło Smile
2. Jak spamowac , aby nie dostać bana? Czy jak np mam kilka kont i na każdym inne grupy to powinienem maksymalnie 1 dziennie w grupie z jednego konta,czy można więcej ?
3. Czy po tej ustawie dalej idzie zarobić na subsmsach tak jak kiedyś?

Szukam również juz od bardzo długiego czasu mentora ,liczę , że wprowadzi mnie w świat subsms , poprowadzi na dobrą drogę i powie mi od czego zacząć gdy nie posiadam właściwie nic. Chciałbym również , aby ocenił moje teksty , bo z tym też mam problem ^^.
Tak więc oferuje oczywiście rejestracje z reflinka , dużo czasu , 30% zarobkow z pierwszego pełnego miesiąca Smile . Jeśli jest ktoś chętny , zapraszam na prv, serwis nie gra roli;D


RE: Pomoc z SubSMS - prololex - 04-01-2015 21:37

1. Konta na Facebooku możesz założyć sobie sam ( potrzebujesz starterów, z allegro lub darmowe )
2. Jak masz świeże konta to wklejasz kilka linków skróconych np. tutaj (www​.firsturl.de)
3. Tak dalej zarabia się normalnie, polecam Ci zarejestrować się na - leadmore.pl i zacząć działać


Mentora chyba nie znajdziesz, bo nie opłaca się mentorować na sub sms.
Jeśli myślisz na poważnie o tym biznesie to musisz wiedzieć jak tworzyć teksty - to podstawa.


RE: Pomoc z SubSMS - ZabaGamer - 05-01-2015 00:03

Popróbowałem trochę spamu na FB i po raz kolejny to samo .. 20 grup zaspamowanych i dostałem weryfikację zdjęciową . Od czego to zależy ? Od stażu konta, czy może od czegoś innego ? Czytam niektórych dzienniki i piszą , że spamują nawet po 50 grup dziennie i nie dostają bana, a ja niestety po tak małej ilości już muszę odpuszczać konto :/ . Co robię nie tak ? Dodam, że konto na którym spamowałem miało kilka dni, no i może maksymalnie z 20 znajomych.


RE: Pomoc z SubSMS - michal1498 - 05-01-2015 00:25

ile razy jeszcze to napiszesz?


RE: Pomoc z SubSMS - broofie - 05-01-2015 01:00

(05-01-2015 00:03)ZabaGamer napisał(a):  Popróbowałem trochę spamu na FB i po raz kolejny to samo .. 20 grup zaspamowanych i dostałem weryfikację zdjęciową . Od czego to zależy ? Od stażu konta, czy może od czegoś innego ? Czytam niektórych dzienniki i piszą , że spamują nawet po 50 grup dziennie i nie dostają bana, a ja niestety po tak małej ilości już muszę odpuszczać konto :/ . Co robię nie tak ? Dodam, że konto na którym spamowałem miało kilka dni, no i może maksymalnie z 20 znajomych.
Sam sobie odpowiedziales na pytanie "konto mialo 20 znajomych". Przede wszystkim zdobadz wiekszz ilosc znajomych, ale z umiarem. Dolaczaj do grup powyzej 2k czlonkow i powtarzaj ten proces przez kilka dni. Aby twoje konto nabralo wiekszej wiarygodnosci mozesz komentowac posty innych, odpowiadac na zaczepki i takie tam duperele, wiesz o co chodzi.
To samo z grupami, na 20 grupach nic nie zarobisz, dobij do 100 i wtedy mysl o jakichkolwiek leadach.


RE: Pomoc z SubSMS - ZabaGamer - 05-01-2015 01:17

O taką odpowiedź mi chodziło . Wielkie dzięki broofie ;> . Czyli krótko mówiąc, teraz zamiast zarobkiem na początku lepiej zająć się tworzeniem kont i ich udoskonalaniem. A dopiero potem zacząć z zarobkiem ?


Pomoc z SubSMS - mucios - 05-01-2015 01:25

Dokładnie tak, najpierw zbuduj sobie zaplecze, a pózniej zacznij zarabiać Smile Uwierz, że w tym biznesie cierpliwość się opłaca.


RE: Pomoc z SubSMS - AnnaKa - 05-01-2015 01:35

Jako informatyk nie ograniczaj się tylko do facebooka. Pomyśl kreatywnie i stwórz coś swojego, jakiś serwis, blog, portal. Coś gdzie ludzie będą chętnie wchodzili i wracali a reklamy będą tam na 2 planie dzięki czemu nie będziesz ich zniechęcał. Z czasem pracy wyrobisz sobie automat i nie będziesz się martwił o konta które zostały zbanowane.


RE: Pomoc z SubSMS - szykiryki - 05-01-2015 09:14

Jestes informatykiem czy licealista w szkole o profilu informatycznym?Tongue

Jesli to pierwsze to naprawde dziwi mnie, ze widzisz zarobek na subach tylko i wylacznie na FB.
Programy typu download, stream, wtftube... daja Ci nieograniczone mozliwosci modyfikacji i tworzenia codziennie nowych rzeczy.

Moja rada. Stworzenie "produktu", ktory chcesz promowac, napisanie perswazyjnych tekstow, okreslenie grupy odbiorcow, postawienie strony, bloga (w wersji dlugoterminowej skupienie sie na pozycjonowaniu-w wersji natychmiastowej reczna promocja na tematycznych forach, stronach, dopiero na koncu ew. na grupach FB), w poxniejszych etapach inwestycja w dedykowane reklamy itp.

Ja nie jestem informatykiem, ba, jestem dziewczyna Big Grin, a zarabiam na subach tylko i wylacznie na blogach, stronach.... Biorac pod uwage Twoje umiejetnosci, wyksztalcenie, pewnie dla wielu osob rowniez plec, powinnes miec przewage w tym wzgledzie...Smile


Mentora ciezko bedzie Ci znalezc. Na subach jest to wlasciwie calkowicie nieoplacalne dla samego wprowadzajacego (chociaz pewnie sa wyjatki)

p.s. Sorkens za brak polskich znakow Sad


RE: Pomoc z SubSMS - ebonkyz - 06-01-2015 11:43

Może kulum?