Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Knedlowski Dziennik-Droga do dobrego życia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Knedlowski Dziennik-Droga do dobrego życia (/Temat-Knedlowski-Dziennik-Droga-do-dobrego-zycia-105417)

Strony: 1 2


Knedlowski Dziennik-Droga do dobrego życia - Knedel666 - 04-01-2015 20:28

No siema Big Grin

O mnie

Nazywam się Bartek mam 14 lat oraz ogromną motywacje do zarabiania.
Do tej pory stworzyłem erotyczny fp który rozwijał się już dobrze ,miał ponad 2 tyś lajków ,ale został zbanowany.Więc zrezygnowałem z skraczacy i fp (tymczasowo)
I przerzuciłem się na leadmore.

Cel dziennika

Ma mnie lekko zmotywować do tego oraz posłuchać rad bardziej doświadczonych w zarabianiu przez internet (i prosiłbym o rady czy to na pw czy to pod moim dziennikiem).
Nie będę tutaj pisać co dziennie zdarzy się że nawet i tydzień ,ponieważ będzie szkoła ,a posty będę pisał jak coś osiągnę.

Moje cele na najbliższe czasy

Potrzebuję uzbierać 400 zł na wejście w opcje binarne,
Nowy komputer,
Nazbierać pieniędzy na wakacje albo inne takie rzeczy,

Aktualny stan rzeczy

Miałem zacząć później po wolnym i odpocząć ale już się nudziłem i tak od niechcenia wczoraj poleciał spam na fejsie poprzez fake konto bez żadnego planu ani przemyślenia jedynie wcześnie przygotowywałem dwa konta ale oba są na średnim poziomie. Sądzę że następne 2 miesiące to będzie tworzenie niszy.

[Obrazek: Untitled2.jpg]


Zarobek 18 zł do tego jeszcze ponad 5 $ na paypalu z fp.

No to do następnego Big Grin



RE: Knedlowski Dziennik-Droga do dobrego życia - Varnity - 04-01-2015 20:39

14 lat i już chcesz wejść w opcje binarne? Masz jeszcze trochę czasu na to. Powodzenia


RE: Knedlowski Dziennik-Droga do dobrego życia - Knedel666 - 13-01-2015 18:22

Zmiana planów


No to tak od kilku dni jestem pod skrzydłach mentora z skracaczy Klikacza.
Dzięki metodzie jaką miałem na oku wcześniej gdy miałem swój fp 2 tys lajków działając samemu (dopóki nie cofnęli publikacji) osiągnąłem wynik przy (500 fake lajków i 100 real lajków i 1 poście dziennie) taki sam jak przy 2 tysiącach real lajków i jednym poście niestety przez to że fp było na fake koncie a konto zostało zbanowane fp poszło w pizdu,lecz się nie poddaje i będę działał dalej jedyne co muszę zrobić to udoskonalić każde nowe fake konto.
Cele na styczeń
Udoskonalić fake konta,

Stworzyć fp i wypromować go do kilku tysięcy lajków,



RE: Knedlowski Dziennik-Droga do dobrego życia - dart - 13-01-2015 19:00

(04-01-2015 20:28)Knedel666 napisał(a):  [align=center]No siema Big Grin

O mnie

Nazywam się Bartek mam 14 lat oraz ogromną motywacje do zarabiania.
Do tej pory stworzyłem erotyczny fp który rozwijał się już dobrze ,miał ponad 2 tyś lajków ,ale został zbanowany.Więc zrezygnowałem z skraczacy i fp (tymczasowo)
I przerzuciłem się na leadmore.

Ludzie, co to jest? Mając 14 lat to z piłką chłopaku biegaj a nie erotyczne fanpage'e zakładaj...


RE: Knedlowski Dziennik-Droga do dobrego życia - Voldir - 13-01-2015 21:05

ehhh i znowu suby facepalm

Prawdziwe zarabianie zaczyna się na FP od 5k lików. Mam na myśli tutaj dniówki 3-5$ z samego shorte.

No cóż. Powodzenia Smile


RE: Knedlowski Dziennik-Droga do dobrego życia - dawid161622 - 13-01-2015 21:20

Chłopak ma dopiero 14 lat a wy się czepiacie? Dobrze, że w ogóle myśli o zarabianiu a nie tak jak większość w jego wieku.

Według mnie dobrze, że trawiłeś w tym wieku na to forum, początki zawsze są trudne ale, jak tu zostaniesz to z pewnością do 18-stki trochę już zarobisz Smile
Powodzenia!


RE: Knedlowski Dziennik-Droga do dobrego życia - Voldir - 13-01-2015 21:25

@[dawid161622]

Dobrze dobrze, tylko szkoda że podstawami jego zarabianie będzie wkręcanie takich samych gimbów jak on. Czyli będzie budował fundamenty swojego kapitału na oszukiwaniu. Jest wiele bardziej wartościowych sposobów niż suby. Ja zacząłem akurat od shorte a potem przeszedłem na suby ale szukam czegoś innego bo mnie to już męczy Smile

Zresztą nie on pierwszy od tego zaczynał, tylko to po prostu robi się już męczące i tak na prawdę z zajebiście zapowiadającego się dziennika wyjdzie kupa, tak jak u innych. Mówię zajebistego bo cenię sobie małolatów z wielkimi ambicjami i jakimś celem w życiu Smile


RE: Knedlowski Dziennik-Droga do dobrego życia - Knedel666 - 01-02-2015 19:19

Wróciłem Big Grin

Więc tak 24 stycznie stworzyłem fp w przeciągu paru dni zyskał on kilka tysięcy lajków wszystko szło dobrze do 28 stycznia
Wtedy po 4 dniach wykręciłem w jedne dzień 1300 wejść ,lecz następnego dnia zaczęło się źle dziać i do końca miesiąca spadały wejścia
Jedną z przyczyn prawdopodobnie były posty które średnio zachęcały do wejścia a drugim powodem były ataki ddos na serwery shorte

[Obrazek: Untitled.jpg]

Odpowiadając na wasze komentarze
1 Wolę przez 5 lat stworzyć małe imeprium do zarabiania to znaczy spróbować wszystkich metod i po kolei je udoskonalać by był jakikolwiek profit nawet 100$ z jednego sposoby by mnie bardzo cieszył ,ale chcę osiągnąć dużo więcej

2 Odpuściłem na razie suby gdyż wolę narazie skoncentrować się na stworzeniu pasywnego dochodu z fp ,a gdy już dniówki będę miał przyzwoite to zajmę się zarabianiem szybkim i nieregularnym jakim są suby lecz do tego potrzebuję mentora

Screen z dnia 1 luty
Wiem, że to trochę marny wynik ,ale zasięg spadł z 7 tysięcy na ledwo 2 tysiące po dniu



[Obrazek: Untitled2.jpg]

Cele na luty
Rozpromować kolejny fp,
Postarać się przywrócić zasięg na 1 fp,
No i zwiększyć zarobk,
i Big Grin

To do następnego Big Grin



RE: Knedlowski Dziennik-Droga do dobrego życia - Knedel666 - 16-02-2015 17:11

Siemano Big Grin

Trochę się podziało od ostatniego czasu mianowicie podjąłem się działań w takich serwisach jak :
  • Neobux
  • Paidverts
  • Digadz
Dopiero zaczynam w nich działać przez ferie zdążyłem wiele się nauczyć jak najlepiej wykorzystywać i rozwijać się w tych programach
Działam bez żadnej inwestycji dlatego będzie to trwać długo ale ważne jest nie poddawać się Big Grin
Kupiłem także fanpage 4k lecz z zakupu jestem średnio zadowolony ale utrzymuje mi statystyki na identycznych ilościach

Wypłata z 16 dniu zarabiania na shorte

[Obrazek: Untitle314d.jpg]

Kolejne cele do końca miesiąca i na marzec

Dociągnięcie na Paidvert i Digadz do 1 $ i zacząć reinwestować lub wypłacić z shorte i zainwestować
Kupić pierwszych referral na Neobux'sie
Pozbierać pieniądze na kupno większych fp do 10 k przynajmniej Big Grin


To do następnego Big Grin



RE: Knedlowski Dziennik-Droga do dobrego życia - Watoga - 16-02-2015 17:17

Nie myślałeś o tym by to co zarabiasz w shorte choć troche inwestowac w paidverts czy inny program?
Wtedy tam szybciej sie rozwiniesz ;-)