Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[EKIPA LFE] Wywiad nr.3 *Yanke$* - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+---- Dział: Wywiady (/Forum-Wywiady-133)
+---- Wątek: [EKIPA LFE] Wywiad nr.3 *Yanke$* (/Temat-EKIPA-LFE-Wywiad-nr-3-Yanke-10532)

Strony: 1 2


[EKIPA LFE] Wywiad nr.3 *Yanke$* - Lubelak - 19-07-2010 16:17

Wywiad Forumowy nr.3
[Obrazek: zule]
Występują Lubelak i Yanke$
Lubelak
Witam w wywiadzie Yanke$ ,

Lubelak
Skąd jesteś?

Yanke$
Z mazowsza

Lubelak
Jak wpadłeś na nasze forum

Yanke$
Nasze forum znalazłem przez wujka google Big Grin Poprostu 'googlując' frazę lockerz wyskoczyło, spodobało mi się i tak jestem Wink

Lubelak
Dlaczego akurat nasze?

Yanke$
Chyba dzięki niesamowitej atmosferze i ludziom przede wszystkim Wink

Lubelak
Zgarnąłeś coś na lockerz?

Yanke$
Tak, jakieś spodenki na ostatnim generalu Big Grin

Lubelak
Czy bierzesz udział w innych serwisach ?

Yanke$
Korzystam tylko z neobuxa, nie używam innych serwisów typu thisbox czy takeagift. Smile Zarejestrowałem się co prawda na takeprizes.pl ale zobaczymy, czy projekt wypali Tongue

Lubelak
Jak ci to idzie?

Yanke$
Dobrze, chociaż zarabia się wolniutko Smile Ale jak na cztery kliki w reklamę to i tak dobre zarobki Smile aktualnie zbieram referale Big Grin

Lubelak
Jak oceniasz pracę moderatorów /tutorów naszego forum?

Yanke$
Uważam, że dobrze wypełniają swoje zadania Smile Tutorzy szczególnie (śmiech)

Lubelak
Co chciałbyś zmienić na forum?

Yanke$
Myślę ,że nic

Lubelak
Jaki typ muzyki słuchasz?

Yanke$
Jakiej słucham muzyki ? Hm.. różnie, zależy, jaka mi wpadnie w ucho SmileGłównie jakieś nowości rynkowe.

Lubelak
Jakie typy filmów lubisz?

Yanke$
Chyba przede wszystkim kryminalne, chociaż lubię też przygodowe i ostatnio zaczęły mnie ciekawić horrory Smile

Lubelak
Jakie masz hobby?

Yanke$
Kiedyś lubiłem penspinningować, chociaż aktualnie tego nie robię - znowu rzuciłem penspinngowanie Big Grin ale to zajęcie ma to do siebie, że się je rzuca i się do niego wraca, więc myślę, że wkrótce znowu zacznę.. Lubię czytać książki, chociaż nie wiem, czy można to uznać za hobby ;P

Lubelak
Może jakieś Pozdrowienia?

Yanke$
hm Smile tak pozdrawiam całą ekipę forum i wszystkich userów ;]



RE: Wywiad nr.2 *Yanke$* - Parada - 19-07-2010 16:21

Wywiad spox, ale mogłeś zrobić jakieś odstępy między dialogami, bo trochę to razi w oczy i trzeba na początku obczaić kto do kogo mówi, ale tak ogólnie jest git Smile


RE: Wywiad nr.2 *Yanke$* - Lubelak - 19-07-2010 16:22

już robię Wink


RE: Wywiad nr.3 *Yanke$* - Yanke$ - 20-07-2010 10:37

Wywiad wyszedł w porządku, tylko szkoda, że tak króciutko Sad


RE: Wywiad nr.3 *Yanke$* - Kicha - 20-07-2010 10:49

Widzę ze nabierasz rozpędu, i to jest dobry krok Big Grin
Tylko prosiłbym o obszerniejsze pytania jak i odpowiedzi!!
My "lud" lubimy czytać dużo o was tych z góry! ^^


RE: Wywiad nr.3 *Yanke$* - Czarny767 - 20-07-2010 11:19

(20-07-2010 10:49)Kicha napisał(a):  Widzę ze nabierasz rozpędu, i to jest dobry krok Big Grin
Tylko prosiłbym o obszerniejsze pytania jak i odpowiedzi!!
My "lud" lubimy czytać dużo o was tych z góry! ^^
Dokładnie Smile
Też lubię się dowiadywać ciekawych,i nowych rzeczy o "Moderatorach,Tutorach ,a nawet Userach.
Następnym razem Lubelak,rozwiń trochę wywiad. Smile


RE: Wywiad nr.3 *Yanke$* - Yanke$ - 20-07-2010 12:16

Dokładnie to samo powiedziałem, zdziwiony byłem, że wywiad był taki krótki, a i pytania prawie takie same Wink


RE: Wywiad nr.3 *Yanke$* - Lubelak - 20-07-2010 12:39

masz pomysły na pytania ?
zapodaj


RE: Wywiad nr.3 *Yanke$* - Yanke$ - 20-07-2010 12:46

Czym się interesujesz, jak ci idzie z nauką, znasz jakieś języki, plany na wakacje, twój sposób na upał/nudę, ulubiony napój/potrawa, itd pytań jest mnóstwo tylko trzeba trochę ruszyć głową i pomyśleć Wink


RE: Wywiad nr.3 *Yanke$* - Razer - 20-07-2010 13:57

Co lubisz robić w wolnych chwilach, co zamierzam robić w przyszłości, jaki masz pogląd na nowego prezydenta, co myślisz o lockerz ogólnie, co robisz oprócz moderowania forum Tongue Mnóstwo pytań można zadać....