Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy jest sens - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: Czy jest sens (/Temat-Czy-jest-sens-105312)



Czy jest sens - Mailowiec - 03-01-2015 17:50

Witam, czy w tej chwili opłaca się jeszcze tworzyć warez?
Jestem w trakcie kończenia innowacyjnego projektu pod taką stronę. Innowacyjnego? Tak, otóż od dłuższego czasu korzystam z takich typów serwisów które zazwyczaj tworzone są na skrypcie forum lub crakowanego DE i na takich stronach nie mogę znaleźć tego czego potrzebuje (nie chodzi o treść lecz o funkcje), nie wiem z czego to wynika? Tylko chęcią zysku od właścicieli takich serwisów czy brakiem umiejętności do stworzenia czegoś nowego.

Przeglądając sieć nie znalazłem warezu który zawierał by takie funkcje jak mój projekt. Tego projektu nie można sklasyfikować jako forum ani jako skrypt DE to zupełnie coś innego.

Pozdrawiam.


RE: Czy jest sens - buciu52 - 03-01-2015 18:12

Opłaca się, jeśli to taka innowacja to opłaca się podwójnie. Mimo, że warezy z czasem coraz bardziej upadają, bo filmy oglądane są online, seriale w jakiś playerach itp.

Ogólnie życzę powodzenia.


RE: Czy jest sens - Mailowiec - 16-01-2015 15:37

Dzięki, ma ktoś jeszcze jakieś opinie ?


RE: Czy jest sens - Pink134lol - 23-01-2015 10:46

Warezy to nie tylko filmy, ale tez muzyka, xxx, e-booki, programy, gry i inne + Hydepark i inne działy. Są warezy, które trzymają się bardzo dobrze, nawet po opcji oglądaniu online.
Gdyż ! Filmy online są zazwyczaj w słabej jakości. Co komu po takim filmie, jak chciałby go obejrzeć na dużym plazmowym telewizorze? Kompletnie od czapy. Poza tym, aby warez obecnie wypromować potrzeba przynajmniej kilku miesięcy.


RE: Czy jest sens - lijon - 23-01-2015 20:12

Zakładaj ale pod warunkiem, że masz sporo kasy na dedykowany server oraz na reklamę.
Wiadomo, że to nie będą takie zyski jak kilka lat temu, ale nadal stratny nie powinieneś być.