Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kopanie w chmurze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Kopanie w chmurze (/Temat-Kopanie-w-chmurze-105150)



Kopanie w chmurze - error223 - 01-01-2015 22:52

Witam,
czy jeszcze kopanie jakiejś krypto waluty w chmurze przynosi zysk?
Jeżeli tak, to czy mógłby mi ktoś polecić stronę gdzie bd mógł zainwestować oczekując zysków?


RE: Kopanie w chmurze - biol1y - 02-01-2015 11:42

Witam,
przygotowałem kiedyś porównanie dostępne tutaj, wydaje mi się, że jasno tam nakreśliłem sytuacje Smile
W skrócie :
Inwestycja w kopanie w chmurze to duże ryzyko. Przede wszystkim musisz uważać na wszelkiego rodzaje scamy jak np. pbmining.com, dwa przy spadającej cenie i stałej/rosnącej trudności ciężko wyjść na plus. Z drugiej strony pamiętaj, że cena jest nieprzewidywalna Big Grin Dlatego jeśli chciałbyś spróbować takiej metody zarobku, najlepiej ulokuj te środki na giełdzie mocy. Takiej jak np. kryptologika.com czy cex.io Da Ci to możliwość sprzedania udziałów jeśli uznasz, że to już kres opłacalności czy po prostu jak bd, potrzebował tych pieniędzy. Jeśli zainwestujesz w kontrakt jak np. zeushash.com to pamiętaj, że Twój zysk oprze się tylko na tym co wydobyłeś.

Jak byś miał jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało, pozdrawiam !


RE: Kopanie w chmurze - error223 - 02-01-2015 13:51

A czy kopanie na stronce scrypt.cc jest opłacalne??
Czy tez ten serwis to skam?


RE: Kopanie w chmurze - biol1y - 02-01-2015 14:18

Niestety, nie znam serwisu :/
Napisz w tym wątku -> https://bitcointalk.org/index.php?topic=878387.msg9697654