Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy fiverr.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy fiverr.com (/Temat-Dziennik-pracy-fiverr-com-105122)

Strony: 1 2 3


Dziennik pracy fiverr.com - bartex89 - 01-01-2015 18:36

Witam,

Przeglądając dzienniki o fiverr, postanowiłem, że i ja spróbuje.
Konto założyłem przeszło rok temu, przy okazji oferty matomy na neobuxie.
Przeleżało ten czas i 3 dni temu ponownie się zalogowałem.
Żadnego poradnika jak inni niestety nie zakupiłem, mam problem z obsługa konta, ale wszystkiego uczę się powoli sam.

Co zrobiłem:

Stworzyłem 1 giga tak "z czapy" i po ok 22 godzinach ku mojemu zdziwieniu jakiś rusek zakupił moją usługę 2x. Wykonałem to co miałem zrobić i zarobiłem 8$ oraz otrzymałem pozytywna opinie na 5 gwiazdek.

Dziś kolejny zakup tym razem 4x Gig od użytkowniczki z USA + 5$ za usługe w ciagu 24 godz. wykonałem, czekam na potwierdzenie.


Do wykonania w następnych dniach:

*Zapoznać się z jakimś poradnikiem odnośnie obsługi konta oraz ze statystykami
*Podnieść range konta poprzez wymiane ocen z innymi użytkonikami
*Stworzyć inne gigi

Cel

Traktuję to hobbistycznie, ale wyzwaniem będzie dla mnie zarobienie do końca stycznia 100$.

obecnie zarobione 28/100 $

Zapraszam do wymiany poglądów nt serwisu.


RE: Dziennik pracy fiverr.com - bartex89 - aero2 - 01-01-2015 18:43

Powodzenia, może wiesz o co chodzi z tym https://www.fiverr.com/referral_program


RE: Dziennik pracy fiverr.com - bartex89 - patryk0407 - 01-01-2015 18:53

Ooo powodzenia! Big Grin
Ładnie zacząłeś Big Grin


RE: Dziennik pracy fiverr.com - bartex89 - bartex89 - 01-01-2015 18:54

Jeśli zaprosisz znajomego to on dostanie 5$ na giga , jesli kupi za 10$ - dostaniesz 5$.
Cos podobnego było własnie rok temu na matomy. Jesli kupiles cos za 5$ dostawałes refundacje przeszło 5$ w coinsach.


RE: Dziennik pracy fiverr.com - bartex89 - Dante_/ - 01-01-2015 19:06

A można wiedzieć jakie usługi świadczysz na fiverr? Bo wydaję mi się, że grafika ewentualnie jakieś programowanie. POWODZENIA


RE: Dziennik pracy fiverr.com - bartex89 - Jagawpr - 01-01-2015 19:07

Również zaczynam zabawę z fiverrem. Promowałeś jakoś giga?


RE: Dziennik pracy fiverr.com - bartex89 - bartex89 - 01-01-2015 19:40

(01-01-2015 19:06)Dante_/ napisał(a):  A można wiedzieć jakie usługi świadczysz na fiverr? Bo wydaję mi się, że grafika ewentualnie jakieś programowanie. POWODZENIA

swiadcze usługi jak nabijanie lajków

(01-01-2015 19:07)Jagawpr napisał(a):  Również zaczynam zabawę z fiverrem. Promowałeś jakoś giga?

wlasnie przegladajac inne dzienniki natknalem sie na posty, że cos tam promuja w grupach. Ja nic nie promuje, zalozylem tego giga od tak, skopiowalem innego giga i pozmienialem wartosci, zeby byly konkurencyjne. Nie weim jak takie cos sie promuje.


moje statystyki :

[Obrazek: fiverr.jpg]

nie bawie sie w suby etc, wie nie wiem czy ta konwersja jest dobra czy nie.
Niech mi ktos to wytlumaczy.


RE: Dziennik pracy fiverr.com - bartex89 - patryk0407 - 01-01-2015 19:47

Z tego co widzę miałeś 27 wejść w giga, z czego jedna osoba to kupiła. Nie wiem jak na tym portalu ze skutecznością jest ale Twoja jest bardzo ładna Smile Jak byś chciał co nie co powiedzieć mi o fiverr to możemy się dogadać Smile Ja Ci szepne co nie co o subach Smile


RE: Dziennik pracy fiverr.com - bartex89 - bartex89 - 01-01-2015 20:33

za bardzo nic nie powiem, bo malo wiem. Robie to samo tam, co na forach, czyli specjalizuje sie w wygrywaniu konkursów. Suby mnie nie interesuja.

Konwersja pewnie jest za wczoraj, bo dzis przeciez mialem 2 zakup.


RE: Dziennik pracy fiverr.com - bartex89 - Dante_/ - 01-01-2015 20:57

Czyli powiadasz, że nabijasz like, a to masz FP Polski, a może angielski ewentualnie programy typu AMF?