Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? (/Temat-Test-Poradnik-Ktory-serwis-sub-sms-wybrac-104906)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - patulsky1337 - 30-12-2014 00:27

@UP

Przestańcie bezpodstawnie oskarżać firesub. Nie możecie skreślać tego serwisu po 3 wysłanych sms no proszę was. Jak każdy ma swoje wady i zalety- jestem pewny, że sprawa z brakiem zaliczeń się rozwiąże.


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - Kiljan - 30-12-2014 01:20

487940*:
[Obrazek: veIiANR.png] - cashbill
u nas w logach zarejestrowanych numerów także brak rejestracji. Jeśli było wpisanie pinu proszę o przesłanie screena z kodem PIN oraz SMS potwierdzający aktywację usługi.
48721*
[Obrazek: GrBKD3U.png] - sytuacja identyczna.

Jeśli mimo braku rejestracji po stronie cashbilla nastąpiła poprawna rejestracja i pobranie pieniędzy to tak jak mówiłem proszę o screeny oraz proszę sprawdzić czy pieniądze zostały pobrane ponieważ tak jak mówiłem operatorzy stosują ograniczenia. A wszystkie serwisy z wyjątkiem hotcasha działają pod jednym agregatorem, więc hotcash nie powinien mieć żadnych ograniczeń ponieważ dla nich to były pierwsze rejestracje, przy okazji pozwolę wkleić sytuację podobną i odpowiedź mobilteka:
[Obrazek: CWNTN4M.png]
Więc jeszcze raz, poproszę screeny abym mógł je przesłać do cashbilla w celu wyjaśnienia sytuacji.

No a na przyszłość bardzo proszę przeprowadzać niezależne testy, każdy serwis powinien być testowanych na nowym starterze, który nie był zarejestrowany w usłudze sub. Bo niestety obstawiam, że jesli kolejność byłaby odwrotna to zaliczenia pozostałyby na tym samym miejscu, w którym są teraz, nie byłyby odwrotne i zostały przy serwisach, przy których są teraz.


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - patulsky1337 - 30-12-2014 02:51

Prawdopodobnie masz rację. Możliwe, że po prostu było to spowodowane aktywowaniem subskrypcji z serwisami wcześniej.

Niestety nie posiadamy już kodów PIN ale mam inny pomysł na rozwiązanie tego problemu- Postaramy się kupić nowe startery i przeprowadzimy testy jeszcze raz. Dziękuje za poświęcony czas i zanalizowanie numerów, które podałem. I z góry przepraszam jeśli zaistniały problem jest właśnie spowodowany aktywowaniem subskrypcji w innych serwisach.

Dajcie mi 2 dni czasu Wink


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - Branzolek - 30-12-2014 03:43

I tak pobralo kase wiec co?
Moim zdaniem firesub zostal juz w tyle i ladnie obcinaja.
Ludzie glupi nie sa i prawde napisali w ich temacie.
Peace.


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - Pawel1178 - 30-12-2014 09:11

Mniej giełdy to i ledów więcej zliczać będzie Jerk


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - Juhas - 30-12-2014 09:28

(30-12-2014 03:43)Branzolek napisał(a):  I tak pobralo kase wiec co?
Moim zdaniem firesub zostal juz w tyle i ladnie obcinaja.
Ludzie glupi nie sa i prawde napisali w ich temacie.
Peace.

Ludzie są głupi inaczej nie nabierali się na subskrypcje Jerk2
Na leadmore jest dobrze bo nie musi pobrać kasy i jest lead Smile


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - hertia - 30-12-2014 12:52

Znowu coś się zepsuło w programie od firmy FireMedia często się zdarzają takie nie zaliczenia u nich aż podejrzane...


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - Kiljan - 30-12-2014 14:00

Nic się nie zepsuło, ograniczenia operatora to jedynie zabezpieczenia przed nadmiernym wykorzystaniem środków w przypadku zgubienia czy kradzieży telefonu, jeśli środki zostały pobrane to powinny zostać w najbliższym czasie zwrócone. Więc tak jak mówiłem, czekamy na test obiektywny na różnych starterach.


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - Leaders - 30-12-2014 14:30

Można prosić o informację jaki macie u nas login, z jakiego numeru wykonywaliście test (chodzi o T-Mobile) oraz na której stawce? I czy po każdym teście czyściliście cookiesy lub zmienialiście przeglądarkę? Bowiem u nas po pierwszym wejściu w program zapisują się informacje w cookiesach. A przy SMS Premium nie ma możliwości aby nie zaliczało leadów.


Akurat ze zliczania leadów słyniemy (a w przypadku subów zaliczamy leady nawet jak nie obciąży Użytkownika) i bardzo chętnie byśmy się przyjrzeli temu rzekomo nie naliczonemu leadowi Smile To jest na 100% bug ze strony testujących po kolei programy.


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - mlody16918 - 30-12-2014 15:13

Jeśli ktoś ma warunki i możliwości nagrania całej procedury testu myślę, że znalazło by się kilka osób które bez problemu zrzucą się na doładowania oraz karty sim.

Wtedy mielibyśmy 100% pewności bo teraz to takie gdybanie... Nikt nie wie nawet czy test był w ogóle wykonany.

Sorry, ale też mogę taki test wykonać z korzyścią dla jakiegoś serwisu za wyższą stawkę Jerk
Daje reputa za dobry pomysł na sprawdzenie serwisów ale wyniku nie biorę pod uwagę ponieważ jest nie wiarygodny.