Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? (/Temat-Test-Poradnik-Ktory-serwis-sub-sms-wybrac-104906)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - Kiljan - 29-12-2014 20:55

No to poproszę numery z jakich usługa była zawierana, wszystkie informacje prosto od agregatora wstawię Smile
Jeśli były opóźnienia to po godzinie 18 wszystko zawsze jest doliczane(z uwagi na rozsyłkę).
Może być na PW może być tutaj, my do ukrycia nic nie mamy, przedstawimy dokładnie co numer gdzie i jak robił.
Ponadto, jeśli nasz serwis testowaliście na końcu i wszystkie serwisy były na jednych simach to macie także odpowiedź dlaczego operator uznał zdublowane obciążenie już na hotcashu. Operator w ciągu jednej doby pozwala na jedną - dwie rejestracje z danego numeru.


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - zozols1 - 29-12-2014 21:05

Podacie numery, od razu zaliczy Tongue
A tak na poważnie, macie reputa. Straciłeś z kolegą trochę kasy i czasu na pisanie tego, jak najbardziej Wam się należy.


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - patulsky1337 - 29-12-2014 21:05

Tak firesub.pl testowaliśmy na końcu.

Napiszę do kolegi, który ma karty o podanie numerów i napiszę na pw.


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - VoreCC - 29-12-2014 21:16

Mogliście robić tak, że z jednej karty firesub byłby pierwszy- z drugiej drugi- z trzeciej ostatni.

Test byłby bardziej wiarygodny, a tak jestem skłonny nawet pomyśleć że zabrakło funduszy/ subskrypcje zostały zawarte z tymi samymi zleceniodawcami


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - prololex - 29-12-2014 21:23

I tak dobra robota, polecam freebiz lub jak kto woli leadmore Smile


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - VoreCC - 29-12-2014 21:45

Exclamation
Btw. 1337- kolega z chana? Idea
/ Exclamation


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - patulsky1337 - 29-12-2014 22:22

Nie. To jest mój stary nick, którego już nigdzie nie używam od lat- niestety regulamin nie pozwala na zmianę nicku na forum w jakikolwiek sposób.

BTW. 1337 wziąłem z Counter Strike'a Big Grin


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - conix - 29-12-2014 23:22

Ale dlaczego nagle kazdy broni firesuba? W temacie o firesubie byla juz ostra jadka, teraz tutaj mamy moze nie dowod, ale przypuszczenie ze cos jest nie tak, kiljan podal jakis tam argument, w sumie poki co nie argument tylko pytanie o te nr tel, a potem moze napisac "lead/subskrybcja z tego numeru nie byla zaakceptowana, poniewaz dzialala juz na 3 innych serwisach sms" ALE zalozyciel tematu pisze ze kase z konta sciagnelo, wiec wtf? Poza tym co z tego ze ten jeden numer byl uzyty na innych serwisach? Przeciez to tak jakbym 5lat temu chcial sciagnac tapete z wapstera, sciagnalbym 2 i 3 juz nie mogl bo sciagnalem 2. No bezsens moim zdaniem.

Na firesubie startowalem z sub sms, uwierzcie ze miejsca, metody spamu byly cholernie podobne jak te ktore stosuje na leadmore i co? Po paru h spamu zrezygnowalem z firesuba bo pomyslalem ze to nie dla mnie(stan konta? 0. Na drugi dzien jakos 1 lead wpadl), potem zalozylem konto na leadmore i inna bajka. 30 czy nawet 40zł. To samo konto, ilosc grup mogla sie zmienic o max 5-7 bo wiecej dziennie nie dodaje, pamietam dokladnie bo mam zapisane konta w notatniku i dane do kiedy blok itp.

Nie jestem stronniczy, nie znam wiecej serwisow niz leadmore i firesub, nie bronie nikogo, nikt mi tez nic nie zrobil zebym kogos tutaj oczernial, ale moim obiektywnym zdaniem z firesubem jest cos nie tak.


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - patulsky1337 - 29-12-2014 23:47

@up Wysłałem już numery do Kilijana. Może to po prostu jakiś błąd. Swoją drogą miałem sytuację taką samą jak ty... i dałem sobie spokój z subami. Dopiero na leadmore zacząłem zarabiać pierwsze pieniądze.


RE: [Test-Poradnik]Który serwis sub sms wybrać? - czlowien - 29-12-2014 23:58

Kolejny dowód na to, że Firesub to jeden z najgorszych programów partnerskich w Polsce.