Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odblokowanie fb za rep - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Reputy (/Forum-Refback-za-Reputy-128)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-318)
+---- Wątek: Odblokowanie fb za rep (/Temat-Odblokowanie-fb-za-rep-104901)



Odblokowanie fb za rep - ciaciek1991 - 29-12-2014 17:45

Witam, dawniej widziałem iż na waszym forum pewne osoby oferowały weryfikacje zdjeciową za repa. Dziś wyskoczyło mi na koncie gdzie mam 60 znajomych takowe cos iz są fotki i do nich 6 imion i nazwisk. Niby nic ale mam na tym koncie fp i troche mi tego szkoda, tak więc jeśli jak dawniej są tu użytkownicy którzy zrobią to za repka to byłym wdzięczny. WIdziałem w ogloszeniach iż niektórzy to robia za pieniądze ale eh ten fanpage był zrobiony dla zabicia czasu i nie chce zbytnio jako bezrobotny komuś płacić za tą zabawe w panpage....


RE: Odblokowanie fb za rep - joefdgod - 29-12-2014 17:51

Napisz na pw wieczorem jak będę miał wolną chwile odblokuje


RE: Odblokowanie fb za rep - ciaciek1991 - 29-12-2014 18:03

dziekuje Wink bo tam mi wyskoczył limit godzinny wiec po odblokowaniu już nic nie ruszam i poczekam na pomoc Smile


RE: Odblokowanie fb za rep - Kickster - 29-12-2014 18:36

za repka to troche cienko ;p


RE: Odblokowanie fb za rep - ciaciek1991 - 29-12-2014 18:39

Oj no wiem.... ale eh zrobilem sobie fanpage na nowym koncie i troche mi go szkoda bo troche lajków wpadło, nawet nie mam skad kasy na pp przelac zeby komuś za to zaplacic bo nie mam konta,uroki bezrobotnego... dlatego czytając w necie jakies sposoby ominiecia tej weryfikacji widzialem iż na waszym forum za repka dawniej robili to użytkownicy wiec postanowilem spytac Wink


RE: Odblokowanie fb za rep - Kickster - 29-12-2014 18:44

teraz na kontach za dużo można zarobic i chyba przez to cena trochę wzrosła Wink Ja robię za konto na fejsie, takze jakbys mial dwa to inna sprawa Wink


RE: Odblokowanie fb za rep - ciaciek1991 - 29-12-2014 18:46

No niestety nawet konta nie mam, jakis czas temu sprzedałem tutaj konto z 3 letnim stażem zeby wyskrobać jakieś grosiki na paypala bo potrzebowalem Smile no nic liczę na dobrą wole uzytkownika wyzej który sie zaoferowal a jak nie to sam bede z tym walczył dniami i nocami, zycze milego wieczorku Big Grin


Odblokowanie fb za rep - Klin - 04-02-2015 02:45

Moderator uznał temat za nieaktualny i przenosi go do Archiwum.