Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nagie zdjęcia seksownej modelki wyciekają do sieci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Nagie zdjęcia seksownej modelki wyciekają do sieci (/Temat-Nagie-zdjecia-seksownej-modelki-wyciekaja-do-sieci-104890)



Nagie zdjęcia seksownej modelki wyciekają do sieci - Noozer - 29-12-2014 16:14






RE: Nagie zdjęcia seksownej modelki wyciekają do sieci - ClassAxion - 29-12-2014 17:09

Wystarczyło ich nie robić lub nie trzymać ich na tej karcie Cool Teraz wielkie problemy że zdjęcia obiegną cały internet..


RE: Nagie zdjęcia seksownej modelki wyciekają do sieci - haha40027 - 29-12-2014 17:34

Jeżeli już trzeba tak ważne rzeczy trzymać na karcie to powinno się tego strzec jak oka w głowie...

Głupota ludzka - tyle mogę stwierdzić Big Grin


RE: Nagie zdjęcia seksownej modelki wyciekają do sieci - mathkaczy - 30-01-2015 22:23

albo po prostu nie trzymac na telefonie Smile a na czymś odciętym od internetu


RE: Nagie zdjęcia seksownej modelki wyciekają do sieci - vojtec - 31-01-2015 11:29

...albo to po prostu dobra akcja marketingowa... Wink


RE: Nagie zdjęcia seksownej modelki wyciekają do sieci - Foxenpl - 31-01-2015 12:49

Mnie nie podniecają takie modelki.
Najbardziej podniecają mnie tylko te ładne i inteligentne a nie jakieś szmaty co potrafią pokazać dupę.


RE: Nagie zdjęcia seksownej modelki wyciekają do sieci - rekki - 31-01-2015 14:26

W tych czasach to wszystko możliwe, jak pisał vojtec być może to zwykła akcja typowo marketingowa Wink
Odnośnie dziewczyn zgadzam się z Foxenpl Wink


RE: Nagie zdjęcia seksownej modelki wyciekają do sieci - RemoverPL - 09-02-2015 16:08

Nie podobają mi się azjatki. Ale ta jest niezła Cool


RE: Nagie zdjęcia seksownej modelki wyciekają do sieci - vivat32 - 08-04-2015 15:53

najs ^^ w sumie większosc nagich fotek jest w necie bez wiedzy lasek, np. chlopak wrzucil