Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Policjant z Warszawy usiłuje przejechać staruszkę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Policjant z Warszawy usiłuje przejechać staruszkę (/Temat-Policjant-z-Warszawy-usiluje-przejechac-staruszke-104880)



Policjant z Warszawy usiłuje przejechać staruszkę - Pawlak093 - 29-12-2014 15:42






RE: Policjant z Warszawy usiłuje przejechać staruszkę - aero2 - 29-12-2014 15:44

Nie działa film.


RE: Policjant z Warszawy usiłuje przejechać staruszkę - Pawlak093 - 29-12-2014 15:46

edytowałem


RE: Policjant z Warszawy usiłuje przejechać staruszkę - lolekxp - 17-01-2015 01:01

Skur**** jedne, to było w stylu "Babciu zielone się skończyło, szybko szybko bo przejadę" i chamski manewr w jej strone samochodem co ją przestraszylo, sorry ale u mnie pod sklepem z dopalaczami nawet policja potrafi powiedziec starszym kobietom ze sa mocherami i niema co tu ogladac i zero szacunku, takie sa te gnidy policyjnye dzisiejsze, i jak mi ktos powie ze nie to chyba jego doswiadczenie z policja jest tylko zza telewizora gdzie tam pokazuja ich zawsze pozytywnie!!


RE: Policjant z Warszawy usiłuje przejechać staruszkę - PremAccHack - 17-01-2015 01:17

Dobrze zrobil niech nie przechodzi na czerwonym. Jak nie jest w stanie zostanie z zdazy niech sie zatrzyma na wysepce. Jakby nie bylo zaczym sie zaświeci zielone swiatlo dla kierowcow troche czasu mija.


RE: Policjant z Warszawy usiłuje przejechać staruszkę - Ciastek - 17-01-2015 14:25

@up.
Zobaczymy czy będziesz taki cwany na starość. Mam nadzieję,że ktoś ci przejedzie po tym łbie to może zmądrzejesz człowieku. Nic im by się nie stało jakby poczekali 1 minute dłużej. Poza tym jakby to zrobił zwykły kierowca to od razu by był mandacik, a w tej sytuacji policja to myśli,że jest bezkarny...


RE: Policjant z Warszawy usiłuje przejechać staruszkę - Max998 - 18-01-2015 23:43

Z tego co słyszałem to była policjantka a jak wiemy kobiety jako policjantki lubią nadużywać prawa sądząc, że są wtedy lepsze, bezkarne, nieśmiertelne. Mówili o tym kilka razy w TV, że ma ona mieć ograniczone jakieś tam funkcje w pracy, mandat za ten wyczyn i kto wie czy nie zabrane prawko za to z resztą po cholerę tak przygazowała i po sekundzie zmieniła pas tak szybko i bez kierunkowskazów.. Po prostu jak pirat drogowy i kara powinna być taka, że miesiącami by ją odpracowywała..
Teraz w tym temacie cisza, a ciekawe jak to się na prawdę skończyło.
Ja jako kierowca od ponad 3 lat zawsze już przeczekam aż ktoś wejdzie na ten chodnik, bo jeszcze się potem zachwieje, przewróci i ja będę miał problemy.. Smile


RE: Policjant z Warszawy usiłuje przejechać staruszkę - lolekxp - 04-02-2015 01:40

(17-01-2015 14:25)Ciastek napisał(a):  @up.
Zobaczymy czy będziesz taki cwany na starość. Mam nadzieję,że ktoś ci przejedzie po tym łbie to może zmądrzejesz człowieku. Nic im by się nie stało jakby poczekali 1 minute dłużej. Poza tym jakby to zrobił zwykły kierowca to od razu by był mandacik, a w tej sytuacji policja to myśli,że jest bezkarny...

Popieram w 100% rep++ dla Ciebie


RE: Policjant z Warszawy usiłuje przejechać staruszkę - ankieter1980 - 22-04-2015 14:41

Taką mamy policje w Polsce