Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Propozycja - Podbijanie wątków, Promocja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Propozycja - Podbijanie wątków, Promocja (/Temat-Propozycja-Podbijanie-watkow-Promocja-104868)

Strony: 1 2 3 4


RE: Propozycja - Podbijanie wątków, Promocja - aero2 - 29-12-2014 17:36

5 FG myślę że będzie OK.


RE: Propozycja - Podbijanie wątków, Promocja - Admin - 30-12-2014 12:38

Wprowadziłem opcję o której dyskutowaliśmy, teraz w każdym temacie macie przycisk: [Obrazek: npbumpthread.gif]

Jeśli cena będzie zbyt niska to ją podwyższymy do 10 FG, póki co daliśmy niższą na próbę, interwał dla pojedynczego tematu jest niski bo tylko 30 min - ustawiłem taki dla testów na 1-2 dni, później w razie potrzeby go po prostu podniesiemy.

Zapraszam do ewentualnych testów zainteresowanych i opinii czy wszystko się zgadza. IdeaIdea


Zablokowałem dostęp do podbijania tematów zamkniętych i wyrzuconych do kosza.

Dodałem dodatkowy podpunkt:
7) Podbijać można wyłącznie własne tematy, nie każdy może sobie tego życzyć by podbijano jego temat.


RE: Propozycja - Podbijanie wątków, Promocja - MaLiN - 30-12-2014 13:45

Długo się czeka na podbicie tematu? Bo kliknąłem w przycisk, pobrało FG i po odświeżeniu działu, ciągle jest temat w dole Rolleyes

W historii pod czatem, jest info że niby podbiłem temat, ale w praktyce od razu się to nie pojawiło w dziale.


RE: Propozycja - Podbijanie wątków, Promocja - DeoRIP - 30-12-2014 18:08

Podbijanie nie działa ten sam problem co MLN.


RE: Propozycja - Podbijanie wątków, Promocja - poczmail - 30-12-2014 18:12

Wstrzymajcie się póki co z podbijaniem w takim razie, jeśli jest jakiś problem natury technicznej to czekamy aż admin na to zerknie i rozwiąże.



Edit: Faktycznie, sam przed chwilą przetestowałem i co prawda po podbiciu temat wyświetla się w statystykach nad czatem, jednak nie przenosi go na szczyt listy wątków w danym dziale. Także jak mówiłem wyżej, cierpliwości - wszystko póki co jest w fazie testowej.


RE: Propozycja - Podbijanie wątków, Promocja - Admin - 30-12-2014 19:12

Naprawione, teraz powinno być bezproblemowo Smile Idea


RE: Propozycja - Podbijanie wątków, Promocja - bartex89 - 31-12-2014 14:22

to może jak został wprowadzony taki system podbijania i jest on sensowny, zrezygnujemy z podbijania co 7 dni w dziale "zbior serwisow zarobkowych" przyklad: http://zarabiam.com/Temat-gomlm-rocks-104262

Co wnosi pisanie postów: " up, up , up "? To jest zwykly spam, a nie podbijanie. Nic nowego sie nie wnosi do tematu, a ewidentne chodzi o przyciagniecie jeleni do jakiegos mlm.

Co sadzicie?


RE: Propozycja - Podbijanie wątków, Promocja - Admin - 31-12-2014 14:48

(31-12-2014 14:22)bartex89 napisał(a):  to może jak został wprowadzony taki system podbijania i jest on sensowny, zrezygnujemy z podbijania co 7 dni w dziale "zbior serwisow zarobkowych" przyklad: http://zarabiam.com/Temat-gomlm-rocks-104262

Co wnosi pisanie postów: " up, up , up "? To jest zwykly spam, a nie podbijanie. Nic nowego sie nie wnosi do tematu, a ewidentne chodzi o przyciagniecie jeleni do jakiegos mlm.

Co sadzicie?

Nie, użytkownik powinien mieć też darmową możliwość podbicia swojego tematu, a nie wyłącznie odpłatną (aż mnie dziwi że ktoś myśli w tą stronę).
Bywa że temat się zakopie pomimo tego że jest ciekawy, wtedy po regulaminowym czasie user ma prawo podbić swój temat.


RE: Propozycja - Podbijanie wątków, Promocja - asiorek - 02-01-2015 12:24

Opcja fajna Boo nie raz ktoś ma coś ważnego lub pilnego do ogłoszenia i zamiast podbijać tekstami typu up robiących spam, ja sam nie raz z tego skorzystam, bo ten dodatek akurat mi się przyda Lol . Lecz czy działa? Patrze w ostatnim swoim temacie i jej nie ma :O


RE: Propozycja - Podbijanie wątków, Promocja - Admin - 02-01-2015 14:47

(02-01-2015 12:24)asiorek napisał(a):  Opcja fajna Boo nie raz ktoś ma coś ważnego lub pilnego do ogłoszenia i zamiast podbijać tekstami typu up robiących spam, ja sam nie raz z tego skorzystam, bo ten dodatek akurat mi się przyda Lol . Lecz czy działa? Patrze w ostatnim swoim temacie i jej nie ma :O

Działa, działa. Jeśli chodzi o twoje ostatnie 3 tematy to są w koszu więc nie masz jak ich podbić. Jak spróbujesz na tych otwartych to będziesz miał taką możliwość.