Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy system wypłat z HotCash.pl! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Nowy system wypłat z HotCash.pl! (/Temat-Nowy-system-wyplat-z-HotCash-pl-104836)



Nowy system wypłat z HotCash.pl! - Leaders - 29-12-2014 00:00


[Obrazek: logo2.png]


Tak jak obiecywaliśmy, w dniu wczorajszym wdrożony został nowy system wypłat z serwisu HotCash.pl!


Od teraz, wszystkie wypłaty realizowane będą w ciągu maksymalnie 7 dni od daty zlecenia wypłaty!



Oczywiście tak jak dotychczas, wypłaty zlecać można od razu po zarobieniu pieniędzy - nie trzeba czekać na kolejny miesiąc itp.


Dodatkowo, dla osób z działalnością gospodarczą dodaliśmy funkcję wgrywania faktur/rachunków przy zlecaniu wypłat, a także pole na Wasze dodatkowe uwagi co do zlecanej wypłaty Smile


PS. Ciągle zastanawiamy się co z wypłatami Super Express - cieszyły się one dość sporą popularnością. Czy np. prowizja 5% przy wypłacie w max. 24 by Wam odpowiadała? Czy mamy zrezygnować z tej możliwości i starać się po prostu realizować wypłaty zawsze jak najszybciej? (jednak nie dając nigdy gwarancji, że na pewno wyjdzie do 24h)



RE: Nowy system wypłat z HotCash.pl! - asiorek - 29-12-2014 02:51

skoro są opcje iż wypłaty są realizowane non stop praktycznie, czyli tak jak w przypadku super express to nie widze sensu jej utrzymywania Smile Bo skoro zlece wyplate dzis i ona jutro będzie u mnie na koncie, i tak samo przy super express - zlecam dzis jutro dostaje i mam minus 5% to troche nie oplacalne moim zdaniem Big Grin


RE: Nowy system wypłat z HotCash.pl! - Leaders - 29-12-2014 14:07

Ale właśnie przy wypłatach obecnych nie będziemy raczej utrzymywać standardu, że wychodzi każda do 24h - tak byśmy chcieli realizować raczej tylko te największe, a takie drobne na paredziesiąt PLN raczej czekałyby ten okres do 7 dni (no chyba, że komuś bardzo by zależało).


RE: Nowy system wypłat z HotCash.pl! - ZexKox - 29-12-2014 14:26

5% dla super express to będzie idealnie. Wink


RE: Nowy system wypłat z HotCash.pl! - wanda x88 - 29-12-2014 14:59

teraz juz o wiele lepiej jak dla mnieHuh


RE: Nowy system wypłat z HotCash.pl! - ddww - 29-12-2014 17:12

Ogromny plus dla HotCasha, tak trzymać Wink


RE: Nowy system wypłat z HotCash.pl! - Dereeris - 18-01-2015 11:44

Ja tez jestem za dodaniem tych wypłat super express bo jutro minie tydzień od kiedy czekam na swoje 50zl a miałem nadzieje, że przyjdzie jeszcze w tym tygodniu :/ Lepiej mieć te 5% mniej niż czekać 7 dni.