Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[S]Tłumaczenia (Fr-Pol, Pol-Fr), (Eng-Pol, Pol-Eng) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [S]Tłumaczenia (Fr-Pol, Pol-Fr), (Eng-Pol, Pol-Eng) (/Temat-S-Tlumaczenia-Fr-Pol-Pol-Fr-Eng-Pol-Pol-Eng-104738)



[S]Tłumaczenia (Fr-Pol, Pol-Fr), (Eng-Pol, Pol-Eng) - patulsky1337 - 27-12-2014 22:34

Tłumaczenia u FirstChoice'a (patulsky1337)

[Obrazek: Ea1pCwo.png]

1.Nazwa przedmiotu :Tłumaczenia dwustronne języków: Francuski, Polski i Angielski.
2.Opis przedmiotu :Masz do przetłumaczenia tekst na stronę/bloga? Chcesz trafić niszą w inny kraj ale nie potrafisz napisać tekstu w innym języku? Wiesz, że na translatora z google nie ma co liczyć? Przetłumaczę twój tekst! Działam aż na 3 języki. Bez błędów gramatycznych. Bez błędów stylistycznych ( żeby potem głupota nie wychodzić w tekst). Bez translatora.
3.Zdjęcia : :c nio nie wiem, ni mam pomysłu.
4.Kontakt : PW, temat, GG w profilu.
5.Cena :1$ za 100 (100-999) znaków, 0,85$ za 100 (1000-2000) znaków, 0,70$ za 100 (2000 i więcej) znaków.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal, Payza, Przelew Bankowy(preferowany), Doładowanie, PaySafeCard, Allegro środki PayU (najszybsza realizacja).

Proszę o wyrozumiałość bo prawdopodobnie jest to pierwsza taka aukcja na zarabiam.com i nie wiem czy wypali- na razie tylko testuje Wink Będę wdzięczny za dobre rady jak poprawić swoją ofertę.

Wszystkie teksty tłumaczone ręcznie, przeze mnie- 0 automatów i botów.

Tłumacze także proste, podkreślam PROSTE teksty z hiszpańskiego i nie daje gwarancji na w 100% poprawne tłumaczenie. Tego języka ciągle się uczę i jest on na razie na poziomie komunikatywnym... albo nawet mniej Lol

Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z moich tłumaczeń, zapraszam Wink

Hope you will enjoy my translating services.

Je espère que vous serez satisfait de mes services.


RE: [S]Tłumaczenia (Fr-Pol, Pol-Fr), (Eng-Pol, Pol-Eng) - Adriano42 - 27-12-2014 22:54

Jak profesjonalne jest tłumaczenie na Francuski? Chodzi mi żeby nie było "Ja być Kali i ja lubić jadac wode" tylko normalny w miarę przyzwoity tekst. Byłbym zainreresowany, jeśli takowe potrafisz.


RE: [S]Tłumaczenia (Fr-Pol, Pol-Fr), (Eng-Pol, Pol-Eng) - patulsky1337 - 27-12-2014 23:09

@up- przeczytaj dokładnie ogłoszenie. Wink Zawarłem w nim odpowiedź na twoje pytanie.


RE: [S]Tłumaczenia (Fr-Pol, Pol-Fr), (Eng-Pol, Pol-Eng) - Adriano42 - 27-12-2014 23:12

Upewnić się można Tongue

W takim razie, zglosze się niebawem do Ciebię.


RE: [S]Tłumaczenia (Fr-Pol, Pol-Fr), (Eng-Pol, Pol-Eng) - patulsky1337 - 27-12-2014 23:20

Rozumiem Wink W takim razie zapraszam, kiedy już się zdecydujesz.


RE: [S]Tłumaczenia (Fr-Pol, Pol-Fr), (Eng-Pol, Pol-Eng) - patulsky1337 - 30-12-2014 05:32

Nie tłumacze z języka niemieckiego!

Ludzie skąd ten pomysł? Dostałem już 3 wiadomości na PW i 2 na GG z pytaniem o język niemiecki. Powiem tak- nienawidzę tego języka, uczyłem się ale mi nigdy nie wchodził i nigdy nie tłumaczyłem żadnego tekstu. Proszę o dokładne czytanie oferty.


RE: [S]Tłumaczenia (Fr-Pol, Pol-Fr), (Eng-Pol, Pol-Eng) - patryk0407 - 30-12-2014 11:13

(30-12-2014 05:32)patulsky1337 napisał(a):  Nie tłumacze z języka niemieckiego!

Ludzie skąd ten pomysł? Dostałem już 3 wiadomości na PW i 2 na GG z pytaniem o język niemiecki. Powiem tak- nienawidzę tego języka, uczyłem się ale mi nigdy nie wchodził i nigdy nie tłumaczyłem żadnego tekstu. Proszę o dokładne czytanie oferty.

Był u mnie w szkole nauczyciel i zawsze mówił nam tak "Panowie, język wroga trzeba znać" ! Lol Lol


RE: [S]Tłumaczenia (Fr-Pol, Pol-Fr), (Eng-Pol, Pol-Eng) - patulsky1337 - 06-01-2015 03:50

7 dni minęło, podbijam Wink

Jak do tej pory 3 tłumaczenia ( 2 angielski, 1 krótki tekst po francusku) wykonane.


[S]Tłumaczenia (Fr-Pol, Pol-Fr), (Eng-Pol, Pol-Eng) - Klin - 13-02-2015 19:07

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.