Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog z płytami do ściągnięcia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Blog z płytami do ściągnięcia (/Temat-Blog-z-plytami-do-sciagniecia-104729)



Blog z płytami do ściągnięcia - szakipus - 27-12-2014 20:33

Hejo! Smile

Chcę założyć bloga, na którym będą do ściągnięcia płyty metalowe. Ogólnie zamysł jest taki, że skracam po prostu linki do już wrzuconych płyt z innych blogów. Z shortest już będę ciągnął, ale zastanawiam się nad jednym.

Mój folder z płytami Black/Death Metal ma ponad 25 GB i pomyślałem, że fajnie byłoby wrzucić to na jakiś hosting i dodatkowo zarobić za każdorazowe pobranie. Pytanie - czy takie coś jest możliwe?

Nie wiem, nie znam się. Niby są tam jakieś hostingi wymienione w subforum PPD, ale nie jest to wytłumaczone dostatecznie przejrzyście. Smile

Jeśli jest to możliwe - za polecenie dobrego hostingu zarejestruję się na nim z refa! Smile

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie,
Szakipus.


RE: Blog z płytami do ściągnięcia - conix - 27-12-2014 21:40

Pewnie ze mozna. A jak zarabiaja uzytkownicy warezow? Uploaderzy ciagna dzieki takim hostingom.

Wrzucacasz pliki na hosting np. catshare

dodatkowo oprocz na blogu mozesz je rozeslac na fora warezowe, spis jest gdzies na forum.
Pozdrawiam

P.S. Chcesz reklame bloga? W nazwie pliku dodaj do niego link, a potem dopiero dodawaj na fora warezowe Smile


RE: Blog z płytami do ściągnięcia - szakipus - 27-12-2014 23:17

Dziękuję serdecznie za odpowiedź.

Pozosteje tylko pytanie:

Jak z prawami autorskimi? Bo jak dam nazwę pliku w ogóle z dupy na przykład:

Behemoth - Zos Kia Kultus -> to jest album

a plik .rar nazwę "BehZosKK" albo "nazwa-mojego-bloga" to będą się czepiać?


RE: Blog z płytami do ściągnięcia - conix - 28-12-2014 10:13

Na forach warezowych nie ma problemu z tym zeby sie ktos o to czepial, ale serisy na ktore bedziesz to wrzucal usuwaja pliki ktore lamia prawa autorskie. Tak przynajmniej bylo jak sie w to bawilem, dlatego najlepiej dawac nazwe w postaci skrotu tak jak wyzej pisales na tym przykladzie "BehZosKK

Pozdrawiam Smile