Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Faucet] Shortecoin.tk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Faucet] Shortecoin.tk (/Temat-Faucet-Shortecoin-tk-104707)



[Faucet] Shortecoin.tk - biol1y - 27-12-2014 15:33

Witam Smile
W czasie świątecznego lenistwa wpadłem na pomysł nowego rodzaju kranika BTC. W porównaniu do "tradycyjnych kraników", na tej stronie mamy stałą stawkę BTC. Żeby ją dostać, wystarczy przejść przez 6 skróconych linków, przepisać odpowiedzi i to wszystko. Nie musisz się obawiać, że znów wylosujesz 50 satoshi. Słowem - pewna stawka za Twój czas. LINK
Stronkę na razie działa na próbę. Przyszłość pokaże czy będą chętni jak i to, jak ja na tym wyjdę Wink Parę kwestii :
- wypłaty na Faucetbox,
- odstępy 12 godzin między "zebraniami",
- co 12 godzin zmiana numerków,
- recaptcha.

Czekam na wasze opinie, a w szczególności info : czy jesteś zainteresowany taką formą ? czy stawka jest odpowiednia, jeśli nie to jaka powinna być ? czy czas pomiędzy "zebraniami" jest odpowiedni, jeśli nie to jaki powinien być ?

Zapraszam do odwiedzin Wink


RE: [Faucet] Shortecoin.tk - Noozer - 27-12-2014 15:40

Ciekawy pomysł, będe odwiedzał Wink


RE: [Faucet] Shortecoin.tk - Similquak - 27-12-2014 15:44

Jak już Ci napisałem na priv świetny pomysł Smile


RE: [Faucet] Shortecoin.tk - SmigolMarek - 27-12-2014 16:57

Jak dla mnie to się podoba Big Grin


RE: [Faucet] Shortecoin.tk - patryk006 - 27-12-2014 17:23

Stawka mała trochę jak za 6 przekierowań + przepisanie czegoś, my średnio rozdajemy ponad 200 satoshi a mamy tylko jedno przekierowanie czyli za 6 - ponad 1200, gdzie ty oferujesz 750 satoshi Wink


RE: [Faucet] Shortecoin.tk - Krakersik - 27-12-2014 18:41

Ja ostatnio wolę sam myśleć o biznesie niż tarmosić kraniki ale wielki szacun za fajny i jednocześnie banalny pomysł Smile


RE: [Faucet] Shortecoin.tk - biol1y - 28-12-2014 03:29

@patryk006
Weź pod uwagę, że nie mam pewności zliczenia tych przekierowań. Ktoś może wyłączyć adblocka tyko na faucet. Jeśli ktoś z adblockiem klika linki to jestem na -.


RE: [Faucet] Shortecoin.tk - biol1y - 06-01-2015 15:01

Do usunięcia. Faucet zamknięty, a skrypt przekierowań wraz z domeną na sprzedaż jakby ktoś coś Smile


[Faucet] Shortecoin.tk - Hybrid1990 - 18-10-2017 18:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.