Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia (/Temat-Rzucam-sub-sms-rozpoczynam-nowy-etap-dziennik-Czlowienia-104643)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - czlowien - 29-12-2014 20:28

@Up, jak ktoś by wygrał aukcje (w co wątpie) to przedmiot dostanie Smile


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - 4funsecond - 29-12-2014 20:31

Człowien wejdź na gg Big Grin .
.
.
.
.
Jestem jednym z tych szczęśliwców, którzy widzieli bloga i powiem Wam że wyglądem nie powala.. Wychodzi, że podstawa jest w reklamie ^^


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - czlowien - 29-12-2014 20:32

Fakt, wygląd jest do zmiany Big Grin Ale ważne, że leady są.


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - aero2 - 29-12-2014 20:37

Zainteresowała mnie twoja sygnatura, polecasz Sknerusa który poszedł do scamu?


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - czlowien - 29-12-2014 20:49

@aero - napisałem o tym już wcześniej, zobacz pare postów wyżej.


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - Voldir - 29-12-2014 20:56

człowien

Masz bloga pod Polskę ?Smile


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - prololex - 29-12-2014 21:07

Jedziesz na darmowym blogu czy masz domene, bo ciekawi mnie to czy da się wybić na blogspocie?


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - czlowien - 29-12-2014 23:21

Cytat:Masz bloga pod Polskę ?

Tak.

Cytat:Jedziesz na darmowym blogu czy masz domene, bo ciekawi mnie to czy da się wybić na blogspocie?

Mam bloga na blogspocie z darmową domeną Smile


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - Loretin21 - 30-12-2014 14:36

Jak ktoś byłby zainteresowany zarobkiem na Reflinkach do gier to zapraszam :

http://zarabiam.com/Temat-Nisza-Programy-Afilacyjne-stawka-3zl-Jest-Recenzja-4-str-99007 Smile

Pozdrawiam !


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - broofie - 31-12-2014 18:05

Jakis progres jest? ;>