Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia (/Temat-Rzucam-sub-sms-rozpoczynam-nowy-etap-dziennik-Czlowienia-104643)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - Voldir - 28-12-2014 19:07

Jeśli ktoś chce to niech szuka bloga ale niech nie zadaje durnych pytań czy ma żółte tło i czy są na nim kucyki Pony. facepalm


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - czlowien - 28-12-2014 19:16

Cytat:Dlaczego usuwasz gry, do których nie było rejestracji? Rozumiem, że jakość > ilość, ale nie masz chyba aż tylu postów już, żeby już zaczynać czyścić bloga chyba?

Według mnie gry bez żadnej rejestracji po prostu zaśmiecają niepotrzebnie bloga Big Grin

Cytat:Masz żółte tło na stronie?

Tło jest szare + ma dodatki (postacie z gier itd) Tongue


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - domin_dz - 29-12-2014 15:37

Ja mam pytanie, jaką masz konwersję na tym gameflow?


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - czlowien - 29-12-2014 19:05

(29-12-2014 15:37)domin_dz napisał(a):  Ja mam pytanie, jaką masz konwersję na tym gameflow?

Wczoraj ponad 15%, dzisiaj 17%.

Dzisiaj zarobione 48,50 zł na grach. Huh

tak jak zapowiadałem, rzuciłem TanieAukcje ale działam teraz także na Sknerusie Lol Wpadł dziś już pierwszy lead za 65 zł.

Tak, wiem o tym, że to najprawdopodobniej byli właściciele Instantera, ale uważam że jest to pewniejszy serwis niż TanieAukcje. Szczególnie zachęciła mnie ich reklama na stronie głównej Onetu - świadczy to o dość dużym budżecie tej firmy.

Jak ktoś chce zarabiać ze mną to zapraszam z reff'a: https://sknerus.pl/pl/pp/9991/45

mogę podpowiedzieć co nieco Tongue
+ każdy mój reff ze Sknerusa, który wygeneruje przynajmniej dwa leady bierze udział w losowaniu tego fanpag'a: LINK

+ ten, idealny pod program sub sms/ppa "pobierz plik", "download": KLIK (fanpage jest już dość stary, a ciągle napływają prośby na PW o podanie metody Big Grin




kto sie zarejestruje niech poda mi login który ma na sknerusie + swój numer gg abym mógł się łatwo skontaktować (jak ktoś nie ma gg to np. link do swojego profilu fb).

UWAGA! Oczywiście Ty, rejestrując się z mojego reff'a nie tracisz ani jednego % ze swoich zarobków - 100% TRAFIA DO CIEBIE

Co dzisiaj zrobiłem?

- Rozpocząłem promo Sknerusa,
- Dodałem 5 gier do bloga

Co na jutro?

- Dalsze promo Sknerusa i usunięcie niepotrzebnych gier z bloga + dodanie ciekawszych kreacji reklamowych.


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - mlody16918 - 29-12-2014 19:12

(29-12-2014 19:05)czlowien napisał(a):  
(29-12-2014 15:37)domin_dz napisał(a):  Ja mam pytanie, jaką masz konwersję na tym gameflow?

Wczoraj ponad 15%, dzisiaj 17%.

Dzisiaj zarobione 48,50 zł na grach. Huh

tak jak zapowiadałem, rzuciłem TanieAukcje ale działam teraz także na Sknerusie Lol Wpadł dziś już pierwszy lead za 65 zł.

Tak, wiem o tym, że to najprawdopodobniej byli właściciele Instantera, ale uważam że jest to pewniejszy serwis niż TanieAukcje. Szczególnie zachęciła mnie ich reklama na stronie głównej Onetu - świadczy to o dość dużym budżecie tej firmy.

Jak ktoś chce zarabiać ze mną to zapraszam z reff'a: http://tinyurl.com/pna3m8b
mogę podpowiedzieć co nieco Tongue
+ każdy mój reff ze Sknerusa, który wygeneruje przynajmniej dwa leady bierze udział w losowaniu tego fanpag'a: LINK

+ ten, idealny pod program sub sms/ppa "pobierz plik", "download": KLIK (fanpage jest już dość stary, a ciągle napływają prośby na PW o podanie metody Big Grin




kto sie zarejestruje niech poda mi login który ma na sknerusie + swój numer gg abym mógł się łatwo skontaktować (jak ktoś nie ma gg to np. link do swojego profilu fb).

Co dzisiaj zrobiłem?

- Rozpocząłem promo Sknerusa,
- Dodałem 5 gier do bloga

Co na jutro?

- Dalsze promo Sknerusa i usunięcie niepotrzebnych gier z bloga + dodanie ciekawszych kreacji reklamowych.

Sknerusa można promować podobnie jak tanie aukcje? FanPage itp?


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - czlowien - 29-12-2014 19:15

@Mlody, tak. Jest to praktycznie identyczny serwis jeśli chodzi o jego działanie.


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - Voldir - 29-12-2014 19:31

O Sknerusie był tutaj temat. Wyszło że loguję się z takiego samego IP jaki miał Instanter. Do tego siedzibę mają w Ameryce Środkowej bodajże. Ogólnie była ciekawa dyskusja jakiś czas temu ale wątek już zniknął. Masę błędów wtedy mieli.


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - czlowien - 29-12-2014 19:37

(29-12-2014 19:31)Voldir napisał(a):  O Sknerusie był tutaj temat. Wyszło że loguję się z takiego samego IP jaki miał Instanter. Do tego siedzibę mają w Ameryce Środkowej bodajże. Ogólnie była ciekawa dyskusja jakiś czas temu ale wątek już zniknął. Masę błędów wtedy mieli. Nie polecam Smile

Tak, wspomniałem o tym wyżej Wink Wykupili m. in. reklame na stronie głównej Onetu, więc chyba zwijać się nie chcą zbyt szybko. Dodatkowy + jest taki, że ich support jest bardzo szybki.

Oczywiście każdy robi to na własne ryzyko - to chyba oczywiste.


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - Voldir - 29-12-2014 19:50

Wiem wiem. Wspomniałem tylko o tym bo aż po 6 pytaniu o to samo, łaskawie podali siedzibę firmySmile


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - Arivi - 29-12-2014 20:00

Ten "sknerus" jak wali ludzi w konia ?
Jeśli ktoś licytuje auto dając 700zł, po prostu kasa mu z konta znika, a on auta nie dostaje tak?