Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia (/Temat-Rzucam-sub-sms-rozpoczynam-nowy-etap-dziennik-Czlowienia-104643)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - zozols1 - 26-12-2014 20:48

Widzę ktoś z doświadczeniem. Będzie trzeba zaglądać, może się czegoś nowego nauczę Big Grin


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - czlowien - 26-12-2014 20:55

(26-12-2014 20:48)zozols1 napisał(a):  Widzę ktoś z doświadczeniem. Będzie trzeba zaglądać, może się czegoś nowego nauczę Big Grin

W reff'ach jestem totalnym świeżakiem, więc za dużo sie nie nauczysz Big Grin Póki co wchodzę dopiero w ten rynek.


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - kociamber - 26-12-2014 21:04

Powodzenia Smile też już nie urzęduję w SUBSMS, słyszałem już o tanieaukcje.com, jak tam się zarabia? Wink


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - czlowien - 26-12-2014 21:07

(26-12-2014 21:04)kociamber napisał(a):  Powodzenia Smile też już nie urzęduję w SUBSMS, słyszałem już o tanieaukcje.com, jak tam się zarabia? Wink

Polecasz link i dostajesz 50% od każdej wpłaty poleconego. Nie wybieraj modelu rozliczeń jako kliki - to sie nie opłaca.


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - Maersk - 26-12-2014 21:09

Dajesz dajesz Big Grin
Będę zaglądał


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - sendlicz - 26-12-2014 21:23

Powodzenia będę zaglądał sam kiedyś próbowałem z grami ale trudno sie przebić Smile


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - czlowien - 26-12-2014 21:25

(26-12-2014 21:23)sendlicz napisał(a):  Powodzenia będę zaglądał sam kiedyś próbowałem z grami ale trudno sie przebić Smile

Już w pierwszy dzień zdążyłem to zauważyć Tongue Ciężko jest zacząć, ale jak sie w to dobrze wbije to zarobek jest spoko Big Grin


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - Tidus - 26-12-2014 21:31

SUB SMS rzucone po tych obelgach na Kiljana w temacie FS, haha? Big Grin

Powodzenia!


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - czlowien - 26-12-2014 22:06

(26-12-2014 21:31)Tidus napisał(a):  SUB SMS rzucone po tych obelgach na Kiljana w temacie FS, haha? Big Grin

Powodzenia!

Już wcześniej miałem taki plan Tongue


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - czlowien - 27-12-2014 17:51

1 Dzień

Całkowicie rzucam także zarabianie na TanieAukcje, w poniedziałek zlecam ostatnią wypłatę.

zarobki z gier:

Dziś zarobione 9,16 zł
(7 leadów)

Łączne zarobki:
14,24 zł beka


Ale postępy są. Huh

Co dzisiaj zrobiłem?

- Całkowita przemiana wyglądu bloga (wrzucenie nowego szablonu, wyrzucenie reklamy z tła - była za nachalna, dodanie wiele informacji o grach, stworzenie kategorii)

Cele na jutro to stworzenie fanpag'a o grach przeglądarkowych + MMO i rozpoczęcie jego promocji.