Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Plik File.aspx zamiast XXX.7z da radę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Plik File.aspx zamiast XXX.7z da radę? (/Temat-Plik-File-aspx-zamiast-XXX-7z-da-rade-104598)



Plik File.aspx zamiast XXX.7z da radę? - Adriano42 - 26-12-2014 11:28

Witam. Mam aktualnie małe problemy z internetem i podczas pobieranie ważnego dla mnie pliku, który jest w formacie XXX.7z (WinRaRem idzie otworzyć) pobieranie przerwało się na ok. 15/20%, kliknąłem wznów i odzwio zaczęło kontynuować pobieranie tylko teraz nazwa nie jest jak poprzednia np. XXX.7z tylko File.aspx i tu moje pytanie czy ten plik będę mógł otworzyć normalnie? Plik zawiera dość sporo, a mam wolny internet więc nie wiem czy czekać dalej aż się pobierze już jest ok. 25% czy dać sobie spokój i rozpocząć od nowa? Z góry dzięki za odpowiedzi, proszę o odpowiedź kogoś kto się zna/miał do czynienia z taką lub podobną sytuacją. Sensowne odpowiedzi nagrodzę reputem.


RE: Plik File.aspx zamiast XXX.7z da radę? - TeYroXOfficial - 26-12-2014 23:51

Jezeli sie pobierze do konca i bedzie to plik pobrany xxx.aspx (kodowanie chomikuj, a z tego pewnie pobierasz), to mozesz smialo zamienic na xxx.7z Smile
A co do pobierania i otwarcia w trakcie to zapewne WinRar wywali blad ze archiwum jest uszkodzone (jezeli otworzysz teraz, nie kompletne pobieranie)


RE: Plik File.aspx zamiast XXX.7z da radę? - Adriano42 - 27-12-2014 09:46

Okej dzięki. Tak z chomikuj pobierałem. Koniec końców pobrałem od nowa ale dzięki. Będę wiedział na przyszłośćSmile