Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamrożone saldo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Zamrożone saldo (/Temat-Zamrozone-saldo-104591)

Strony: 1 2


Zamrożone saldo - averegen - 26-12-2014 10:36

Witam, korzystam z paypala od wrzesnia i zarabiam w PPI. Dostaje juz ktorys raz wyplate i co mnie denerwuje- otrzymane pieniadze sa dostepne dopiero po 21 dniach. Napisalem do supportu co zrobic zeby odblokowac je wczesniej i dostalem odp:

Natychmiast wysyłaj zamówienia i komunikuj się z kupującymi wcześnie i często
Wystawiaj opinie kupującym Twoje towary w serwisie eBay i zachęcaj ich, aby oni robili to samo
Upewnij się, że wszystkie towary są dobrze zapakowane, bezpieczne i wysłane na prawidłowy adres

Nie da rady rozwiazac tego inaczej?


RE: Zamrożone saldo - marcel_kk - 26-12-2014 10:55

Konto masz zweryfikowane ?


RE: Zamrożone saldo - averegen - 26-12-2014 11:53

Tak, mam nawet swoja karte bankowa polaczona z paypalem


RE: Zamrożone saldo - Invicta - 26-12-2014 13:34

No to pozostaje Ci do nich dzwonić lub pisać maila.


RE: Zamrożone saldo - N0kia - 16-04-2015 16:27

Mam ten sam problem... Denerwująca sprawa Smile


RE: Zamrożone saldo - AnnaKa - 16-04-2015 16:39

Jest to system który wprowadzili. Ja miałem podobną sytuację. Najlepiej kiedy konto PP posiada wszelkie informacje do kogo należy, tj. skan dowodu i innych dokumentów. Miałem to samo a powód "Weryfikacja Dot. Przeciwdziałaniu Prania Brudnych Pieniędzy"... Poczułem się jak kryminalista i zadzwoniłem, jednak dla mojego spokoju Pani powiedziała że taki mają system że sprawdzają źródło pochodzenia pieniędzy i stąd takie sytuacje.


RE: Zamrożone saldo - ShuQi - 16-04-2015 19:02

Dziwne, mi paypal wypłaca zazwyczaj od 2 do 5 dni (rekord to 9 jak były święta)


RE: Zamrożone saldo - Voldir - 19-04-2015 08:56

No to może i ja się podepnę do tematu. Wczoraj dostałem przelew w wysokości 10 GBP za pewną usługę i oczywiście saldo zostało zamrożone. Czy jeśli np. wpłacający nie zgłosi sporu to te pieniądze mogą pojawić się w dostępnym saldzie wcześniej niż po 21 dniach? Czy oni sprawdzają każdą transakcję, nawet w wysokości 1-2 euro/funtów, oraz czy transfer w $$ też jest zamrażany? Trochę dziwny zabieg z ich strony bo rozumiałbym już kwoty po 100-200 w jakiejkolwiek walucie ale taka suma... Rolleyes


RE: Zamrożone saldo - Obywatel - 28-06-2015 18:44

Kiedyś robiłem przelew między dwoma swoimi kontami. Też miałem zamrożone środki. Po telefonie do supportu, dowiedziałem się iż sa to wyrywkowe kontrole. Odblokowali po 30 minutach. Kasa na konto dochodzi poniżej minuty. Czasem, od święta do 2 godzin idzie. To od razu mam info iż weryfikacja, itp...
Jak kiedyś handlowałem poprzez PayPal, bardzo często miałem zamrożone wpłaty które zostały wysłane jako "service/goods", jak mi wyjaśniono, tak się dzieje w celu ochrony sprzedającego. Zauważyłem, iż głównie jankesów tak chronili...


RE: Zamrożone saldo - ShuQi - 21-08-2015 10:34

(28-06-2015 18:44)Obywatel napisał(a):  Kasa na konto dochodzi poniżej minuty. Czasem, od święta do 2 godzin idzie.


Wypłata z PayPala na konto bankowe poniżej minuty Ci dochodzi?? O czym ty gadasz człowieku?



Transfer pomiędzy kontami PayPal jest natychmiastowy, i no-way aby trwało to 2h, wiadomość e-mail dostaje sie natychmiastowo, a środki pojawiają sie max do minuty.


Sama wypłata z konta paypal trwa 2-3 dni robocze. Nie zdarzyło mi się NIGDY aby trwało to jeden dzień, nie przypominam sobie także aby w 2 dni doszedł(48h) zazwyczaj to jest 48-72h