Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie LP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pozycjonowanie LP (/Temat-Pozycjonowanie-LP-104509)

Strony: 1 2


Pozycjonowanie LP - Diesiel - 24-12-2014 22:55

Witam mam pytanie czy lepiej mieć landing page na wordpressie czy zrobionego w szablonie html i css? Bo nie wiem jak z pozycjonowaniem by było?


RE: Pozycjonowanie LP - piocar - 25-12-2014 01:43

W kwestii pozycjonowania nie ma to żadnego znaczenia. Wygodniej i szybciej na WP. Z drugiej strony LP pisany samodzielnie może być lżejszy co wpłynie na szybkość ładowania strony.


RE: Pozycjonowanie LP - Klin - 25-12-2014 03:45

Nie ma wiekszej roznicy. Jednak jak wyzej kolega napisal liczy sie czas wykonywania skryptu, wczytywania sie strony. Im nizszy tym lepiej dla Ciebie.


RE: Pozycjonowanie LP - AnnaKa - 25-12-2014 04:09

Warto tez dodac ze wordpress ma mase.wtyczek pozwalajacych latwiej pozycjonowac strone.


RE: Pozycjonowanie LP - hertia - 25-12-2014 07:00

To zależy czy to ma być 1strona LP czy kilka takich jak About,Rules itd. polecam jednak wordpress ponieważ kupa ludzi dba żeby był zawsze aktualny nowe szablony,wtyczki a generator nie zawsze da nam to co csm i może dać nadmiar kodu który wpłynie źle na pozycję chyba że sam optymalizujesz bo tym względem wp jest też ciut lepszy.


RE: Pozycjonowanie LP - Diesiel - 25-12-2014 12:11

Dodam, że to bedzie jedna strona LP na jedną nisze, więc wybiorę wordpressa.


RE: Pozycjonowanie LP - Klin - 25-12-2014 13:14

(25-12-2014 12:11)Diesiel napisał(a):  Dodam, że to bedzie jedna strona LP na jedną nisze, więc wybiorę wordpressa.


W takim razie bezsensu. Lepszy bedzie zwykly landing page


RE: Pozycjonowanie LP - hertia - 25-12-2014 16:39

Dokładnie lp z jedną stroną to możesz nawet postawić na darmowym hostingu bo nie wymaga bazy danych...


RE: Pozycjonowanie LP - raluh - 25-12-2014 16:46

A jest sens w ogóle pozycjonować LP czy lepiej spamować i z tego pozyskiwać ruch ? Smile Pytam bo mam własny LP jednak nie wiem czy jest sens pozycjonowania go, tematyka strony to hack do gry Smile


RE: Pozycjonowanie LP - hertia - 25-12-2014 16:53

Zleży jak chcesz pozycjonować jesli to Black Hat to lepiej spamuj;p