Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona główna wyżej w wynikach... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Strona główna wyżej w wynikach... (/Temat-Strona-glowna-wyzej-w-wynikach-104440)



Strona główna wyżej w wynikach... - fastrets - 24-12-2014 08:59

Witam. Potrzebuje pomocy od osoby znającej się dobrze na SEO Smile

Od jakiegoś czasu zauważyłem dziwny problem z moją strona PPA , mianowicie po wpisaniu jakiejś frazy w google znajduję moją stronę , ale zamiast linka do konkretnego post'a wyświetla mi się link na stronę główną. Prościej mówiąc strona główna jest wyżej w wynikach niż konkretne posty.

Przykad : http://vpx.pl/i/2014/12/24/2014-12-24_083443c7d49.jpg

Pomoże ktoś?


RE: Strona główna wyżej w wynikach... - Klin - 25-12-2014 03:39

Lepsze parametry domeny dla strony glownej DA, PA niz dla konkretnych podstron (sprawdz na seo moz). Dobrze dodajesz backlinki do podstron ? Dobre keywordy itp ?


RE: Strona główna wyżej w wynikach... - hertia - 25-12-2014 06:57

Jeśli używasz gsa i źle go ustawiłeś to może wszystko zamiast na podstrony leci na główną?


RE: Strona główna wyżej w wynikach... - fastrets - 25-12-2014 07:42

(25-12-2014 06:57)hertia napisał(a):  Jeśli używasz gsa i źle go ustawiłeś to może wszystko zamiast na podstrony leci na główną?

GSA dobrze ustawiony Smile

(25-12-2014 03:39)Klin napisał(a):  Lepsze parametry domeny dla strony glownej DA, PA niz dla konkretnych podstron (sprawdz na seo moz). Dobrze dodajesz backlinki do podstron ? Dobre keywordy itp ?

Może źle to opisałem opisze to dokładniej , bo jak podlinkuje konkretnego posta w GSA lub ręcznie dodam trochę bl , nawet niewielką ilość to jest on widoczny w wyszukiwarce , i jest wyżej niż strona główna. Ale chodzi mi o te posty które nie linkowałem w żaden sposób , dodaje posta na stronę i po paru dniach on zostaje zindeksowany ale mimo to niema go w wyszukiwarce , takie posty mają po 0 bl i po około 4-8 dni . Z tego co czytałem to powinien on być widoczny w wyszukiwarce nawet bez linkowania a u mnie ich niema niema nawet w top 400 a konkurencja jest mała. (Strona jest pod konkretny kraj). Zamiast tego posta to znajduje mi tylko stronę główną , i jak ktoś na nią wejdzie żeby znaleźć ten konkretny post to musi korzystać dopiero z szukajki na mojej stronie. (Strona ma około 3 mies)