Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie prezenty kupiliście? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jakie prezenty kupiliście? (/Temat-Jakie-prezenty-kupiliscie-104373)



Jakie prezenty kupiliście? - Reszka - 23-12-2014 12:17

Taki luźny temat, jutro Wigilia czas dawania i brania a jakie wy planujecie prezenty dać? (może ktoś wie jakie otrzyma) Piszcie nie oszczędzajcie się Big Grin

[Obrazek: Puma-Man.jpg]
[Obrazek: chanel-coco-woda-perfumowana-perfumy-dam...-100ml.jpg]
[Obrazek: lego-technic-motor-crossowy-42007.jpg]
[Obrazek: en-INTL-L-Xbox-One-Console-5C5-00001-mnco.png]
to ostatnie ja dostanę już widziałem pudełko Tongue Big Grin


RE: Jakie prezenty kupiliście? - Knight97 - 23-12-2014 13:59

Daję:
1. Kamerka samochodowa
2. ??? jeszcze myślę Smile

Otrzymam:
1. Nintendo 3DS XL [już widziałem, nawet w chwili bycia samemu w domu skonfigurowałem Smile ]
2. Nintendo Wii U [8GB + Remote] + zestaw z baterią do Remote

Smile


RE: Jakie prezenty kupiliście? - Reszka - 23-12-2014 18:03

(23-12-2014 13:59)Knight97 napisał(a):  1. Nintendo 3DS XL [już widziałem, nawet w chwili bycia samemu w domu skonfigurowałem Smile ]
Ryzykant Big Grin Ja już się nie mogę doczekać, jeszcze jakieś 28 godzin za nim odpalę i do sylwestra zapadam się pod ziemię Tongue


RE: Jakie prezenty kupiliście? - ciaciek1991 - 23-12-2014 18:07

Ja niestety mając juz troche lat nie otrzymuje prezentów co jest smutne ale rozumiem to , mam 2 braci sam nie pracuje to domownikom może być cięzko coś podarowac Smile Sam dałem "wirtualnym" kolegom jakies tam drobne skiny do cs , sam duzo nie mam ale liczy sie gest Wink
Swoją droga wole dawać i patrzec jak ktoś sie cieszy aniżeli sam otrzymywac , nie wiem jak sie zachowac gdy cos dostaje Wink


RE: Jakie prezenty kupiliście? - Reszka - 23-12-2014 18:17

Człowiek nigdy nie jest za stary aby otrzymywać prezenty które nie muszą być materialne Smile
Za rok o tej porze mam zamiar się pochwalić sporym zarobkiem, czego i tobie ciaciek życzę Smile


RE: Jakie prezenty kupiliście? - ciaciek1991 - 23-12-2014 18:21

Po prostu nie czuje tych świat Wink dawniej za dziecka człowiek sie z tego cieszył Smile Teraz wydaje sie to wszystko takie sztuczne .. udawana dobroć Smile Wiem iż na prezenty nie jest sie za starym tylko po prostu nawet nie wiem co chcialbym dostac, mi wystarczy zdrowie, jakas drobna radosc z zycia, mysl iz w nowym roku juz znajde tą prace , potrzebuje drobnego sensu Smile Dlatego te świeta to ciezki okres , chce zeby raz dwa zlecialo i starczy Smile Dziękuje panu wyżej za miłe słowa no i zycze zeby wszystko sie spełniło. Sam staram sie jakies grosiki zarabiać na paypalu zeby miec na drobne gry, mimo iż efektów nie ma to walcze! Big Grin trzeba czymś zając czas booo od myslenia to tylko smutki . Wesołych Świat Wink


RE: Jakie prezenty kupiliście? - Reszka - 23-12-2014 18:31

Wyłącz problemy podczas świąt i zapomnij, wrócisz po świętach do nich one nie uciekną. Każdemu należy się chwila radości Smile
Wesołych tobie również i polecam głupawe filmy familijne obok choinka, oderwiesz myśli, powodzenia Smile