Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
czy moge mieć przez to problemy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: czy moge mieć przez to problemy (/Temat-czy-moge-miec-przez-to-problemy-104188)

Strony: 1 2


czy moge mieć przez to problemy - luki1617 - 21-12-2014 22:26

Witam promowałem na Facebooku jeden z programów eforsy i miałem wstawione dwa zdjęcia na których był wstawiony znak towarowy pewnego sklepu lecz był on nie kompletny na obu fotkach był ucięty na facebooku pisałem nazwę sklepu ale nie pisałem ze coś do niego oferuje tylko nazwa i link do oferty na której nie umieszczałem nazwy sklepu tylko wygrałeś bon o danej wartości teraz pewien gość napisał ze pójdzie z tym na policje i ma screeny mogę mieć z tego jakieś problemy


RE: czy moge mieć przez to problemy - PayDay - 22-12-2014 01:18

beka

teraz moge iść spokojnie spać z uśmiechem na twarzy

..... you made my day HuhHuhHuh


RE: czy moge mieć przez to problemy - szybkakasa - 22-12-2014 01:20

haha no to kolego powiem Ci, że masz ... jak to zgłosi to jak nic prokuratura


RE: czy moge mieć przez to problemy - marcel_kk - 22-12-2014 04:51

Teraz to będziesz musiał oddać mnóstwo kasy właścicielowi sklepu,
bo on każdemu kto się zgłosi będzie dawał bon ( sam na własne życzenie zostałeś sponsorem) beka


RE: czy moge mieć przez to problemy - luki1617 - 22-12-2014 10:32

czyli można olać sprawę


RE: czy moge mieć przez to problemy - broofie - 22-12-2014 10:57

Bierz rodzine i uciekaj za granice.


RE: czy moge mieć przez to problemy - Domel32 - 22-12-2014 11:29

@luki1617 ''jak się Ciebie wychowek spyta... to powiedz, że chcesz do grypsujących'' Jerk2


RE: czy moge mieć przez to problemy - Kiljan - 22-12-2014 11:39

Jeśli pójdzie na policje to za 3 miesiące wezwą Cię i będziesz przesłuchiwany, pewnie to będzie już postępowanie właściwe więc będzie szło do prokuratora już a nie policja będzie się tym zajmować.


RE: czy moge mieć przez to problemy - daniel42na - 22-12-2014 11:40

Oczywiście, że możesz mieć problemy, jeśli tylko ta osoba dotrzyma swojej obietnicy. Książkowy przykład oszustwa.


RE: czy moge mieć przez to problemy - broofie - 22-12-2014 12:16

Zanim spakujesz walizki odpowiedz sobie na pytanie po co ktos mialby sie fatygowac i zglaszac jakiegos randoma?