Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
sprzedawanie kont facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: sprzedawanie kont facebook (/Temat-sprzedawanie-kont-facebook-104170)



sprzedawanie kont facebook - wiezaawieza - 21-12-2014 18:26

Chciałbym się spytać jak na tym zarabiać, jakie są ceny itd.

Kilka pytań:

1. Jak wygląda takie konto
2. Liczy się staż, czy może być to konto 1 dniowe?
3. Ile dostanę za jedno takie konto?
4. Sprzedaje się raczej kilka na raz czy po 1 sztuce?


RE: sprzedawanie kont facebook - spiewaczek - 22-12-2014 18:45

Nikt ci nie będzie dawał odpowiedzi jak jest milion artykułów ze sprzedażą kont. Polecam: WYSZUKIWARKA


RE: sprzedawanie kont facebook - lolekxp - 23-12-2014 05:49

Nie wypowiadaj sie za innych, i sam jestem ciekaw co jest potrzebne bo nie mam czasu bawic sie na fb a sposob na weryfikacje mam i gdybym konkrety znal zakladania konta wypisane w jednym temacie to bym tworzyl :-)

podejrzewam ze weryfikacja to nr 1 jest, zdjecie nie latwo do znalezienia na google grafika, uzupelniony profil, paru znajomych (?)


RE: sprzedawanie kont facebook - patryk006 - 24-12-2014 00:39

jak się wie gdzie szukać to znajdzie się zdjęcia których nie ma wujek google Wink


RE: sprzedawanie kont facebook - Kickster - 24-12-2014 03:02

Instagram i jazda. Staz liczy sie najbardziej. I teraz z automatu wrecz jest weryfikacja telefoniczna. Duzo starterow i mozna robic. Kiedys sam robilem na wlasny uzytek, teraz wole kupic.


RE: sprzedawanie kont facebook - patryk006 - 24-12-2014 22:57

(24-12-2014 03:02)Kickster napisał(a):  Instagram i jazda. Staz liczy sie najbardziej. I teraz z automatu wrecz jest weryfikacja telefoniczna. Duzo starterow i mozna robic. Kiedys sam robilem na wlasny uzytek, teraz wole kupic.

Akurat nie chodziło mi o instagrama, ale też niezły pomysł ^^


RE: sprzedawanie kont facebook - .::Nicko::. - 24-12-2014 23:05

Podstawowe konta to konta z weryfikacją @ + telefon obowiązkowa (wzrasta cena). Im większy staż tym więcej możesz liczyć za konto. 1 konto - 1 numer/1 IP tak by było najlepiej. Zdjęcia to nie problem wchodzisz na strony randkowe np. Buziak.pl i szukasz Wink

Przykład (tak ja robiłem/sprzedawalem)
Konto bez stażu lub kilka dni + weryfikacja @/telefon + kilkanaście znajomych + kilkanaście grup + profilowe = 5zł i sprzedawały się Wink