Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pora przestać się bawić i robić hajsss - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pora przestać się bawić i robić hajsss (/Temat-Pora-przestac-sie-bawic-i-robic-hajsss-104148)

Strony: 1 2 3


RE: Pora przestać się bawić i robić hajsss - crisek97 - 28-12-2014 21:47

Powodzenia Wink ja na razie zarabiam na shorte, lecz są to bardzo małe kwoty, planuję przeskok na sub sms ale nie mogę niszy wymyślić ;D


RE: Pora przestać się bawić i robić hajsss - .::Nicko::. - 28-12-2014 21:51

Własna nisza czy program ze strony Wink?


RE: Pora przestać się bawić i robić hajsss - Voldir - 28-12-2014 21:53

UP

Dziwne pytanie zadałeś. Ogólnie raczej to polega na tym żeby znaleźć niszę. Drażni mnie troszkę nadużywanie tego słowa. Odsyłam do wiki co to jest nisza rynkowa. Więc każdy program/sposób, musi posiadać własną niszę teoretycznie, w której będzie popyt na Twoje usługi facepalm

"Nisza czy program ze strony??" - Mógłbyś sprecyzować ? Bo jeśli chodzi Ci o pustą ofertę to na Leadmore jej nie ma. Nic innego mi nie przychodzi do głowy o co Ci może chodzićSmile


RE: Pora przestać się bawić i robić hajsss - asiorek - 28-12-2014 21:58

No dokladnie.. Masz program i pod ten program robisz sobie nisze zeby na nim zarobić.. Bez programu ze strony nie ma przeciez niszy ;o


RE: Pora przestać się bawić i robić hajsss - conix - 28-12-2014 21:58

(28-12-2014 21:47)crisek97 napisał(a):  Powodzenia Wink ja na razie zarabiam na shorte, lecz są to bardzo małe kwoty, planuję przeskok na sub sms ale nie mogę niszy wymyślić ;D

na subach bez niszy, ale samym spamem wyciagniesz wiecej niz na shorte Wink

(28-12-2014 21:51).::Nicko::. napisał(a):  Własna nisza czy program ze strony Wink?

Ciagle jeden, stały program. Wink

(28-12-2014 21:53)Voldir napisał(a):  UP

Dziwne pytanie zadałeś. Ogólnie raczej to polega na tym żeby znaleźć niszę. Drażni mnie troszkę nadużywanie tego słowa. Odsyłam do wiki co to jest nisza rynkowa. Więc każdy program/sposób, musi posiadać własną niszę teoretycznie, w których będzie popyt na Twoje usługi facepalm

"Nisza czy program ze strony??" - Mógłbyś sprecyzować ?

Chyba chodzilo mu o to, ze nisza to zrobienie wlasnego landing page z oferty "pusta oferta" czego w sumie na leadmore nie ma.
A program to wiadomo, gotowe juz projekty jak fb viewer itp.


Kolejny lead wpadl.. ;p


RE: Pora przestać się bawić i robić hajsss - conix - 29-12-2014 19:19

Dzisiejszy dzien tragiczny. 9zł do przodu, oraz 3 konta na fejsie poszły. Poszły bo weryfikacja na podstawie dowozu tozsamosci jest chyba nie do przejscia :/

Ale znalazlem swoja małą nisze wsrod stron www. Wink Szukalem wczoraj w google strony o takiej tematyce i jej brak, a ostatnimi czasy jest na prawde bardzo popularna ;o
Mowia o tym w tv, pisza w gazetach, wyswietlaja na gorze onetu itp.
Nie rozumiem jakim cudem przeszło to bokiem i nie ma ŻADNEJ strony poswieconej konkretnie temu zagadnieniu ;o Na wp czy onecie sa poszczegolne artykuly, ale temat jest tak rozlegly ze rezerwuje jej spokojne 30% miejsca jakie mam na serwerze dla bazy danych Big Grin

A serwer mam spory Big Grin

No nic, na razie przerwa w sub sms i lecimy z tworzeniem www. Bede informował Big Grin


RE: Pora przestać się bawić i robić hajsss - FuckYou - 12-01-2015 13:28

Powodzenia w dalszym zarabianiu . Wink


RE: Pora przestać się bawić i robić hajsss - conix - 02-03-2017 19:33

Hej,
troche czasu mineło.
Ostatnia próba zarabiania przez internet skonczyła się bardzo szybko jak widać po tym dzienniku. Cóż, motywacji brakło. Teraz pora zacząc od nowa. Zacznę od skracania, poczytam o pozostałych metodach, może troszeczkę subów.
Nie chcę zakładać nowego tematu, ale jednocześnie chce mieć swój dziennik, dlatego będę kontynuował ten temat.
To takie trochę zobowiązanie dla samego siebie Smile
Odwiedzilem konta na leadmore i eforsie, łącznie mam 12zł Big Grin
Jest początek miesiąca, dlatego wyznaczę sobie cel do końca miesiąca. Niech będzie to na początek 500zł.
Czas-start Smile