Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca w internecie dla mamy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Praca w internecie dla mamy (/Temat-Praca-w-internecie-dla-mamy-104087)

Strony: 1 2


Praca w internecie dla mamy - Varnity - 20-12-2014 13:09

Witam,

jako że moja mama siedzi sporo czasu w domu, wpadłem na pomysł aby w wolnym czasie zarabiała sobie przez internet Jerk2

Nie muszą być to duże kwoty, kilkanaście zł powinno wystarczyć Wink Znacie jakieś serwisy które mogą być odpowiednie? Nie piszcie nawet o Subach/Premium i inne takie.

Liczę na Waszą pomoc Smile


RE: Praca w internecie dla mamy - 9Jarek9 - 20-12-2014 13:17

Cytat:jako że moja mama siedzi sporo czasu w domu, wpadłem na pomysł aby w wolnym czasie zarabiała sobie przez internet
A twoja mama wie o tym pomyśle? Big Grin
Powiedz coś więcej o twojej mamie, będzie łatwiej coś wybrać, bo wątpie żeby chciało jej się klikać na buxach.


RE: Praca w internecie dla mamy - Majka - 20-12-2014 13:20

ShowUp Idea



Z tego niech sobie poczyta i coś wybierze:
http://zarabiam.com/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34


RE: Praca w internecie dla mamy - Varnity - 20-12-2014 13:21

Pytałem, nawet się zgodziła tylko obawia się jak to wszystko rozliczyć, ale wyjaśniłem jej Wink

Zarabiać nigdy nie zarabiała przez internet ale wątpię żeby chciała działać na Subach czy premium, coś bardziej legalnego bez oszukiwania ludzi Smile


RE: Praca w internecie dla mamy - aero2 - 20-12-2014 13:22

Tanie Aukcje polecam, niech się przyjmie do kilku damskich grup na Facebooku i spamuje.


RE: Praca w internecie dla mamy - Varnity - 20-12-2014 13:32

Dzięki za szybkie odpowiedzi, spróbuje na Tanieaukcje Wink


RE: Praca w internecie dla mamy - RejTom - 20-12-2014 13:48

Jeśli dobrze gotuje to niech szuka jakiś konkursów z przepisami itp. Mojego kolegi mama tak robi i nawet kiedyś była na okładce mini książki kucharskiej przy jakiejś gazecie dla kobiet, a za wszystko oczywiście profit Smile


RE: Praca w internecie dla mamy - maxiu170 - 20-12-2014 16:56

Wrzuć jej po klika dolców do Paidverts i DigAdz i niech klika Smile Szybko pomnożysz Big Grin Może też pograć w bitcoin2048 Smile


RE: Praca w internecie dla mamy - Pekon - 20-12-2014 16:59

Też tak myśle digadz i zarabia mama Big Grin


RE: Praca w internecie dla mamy - rayden - 20-12-2014 17:01

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem dla mamy, będą MyPay, Kubigo, Po-nagrode itd. Wy wypełnianiu akcji nie ma niczego trudnego, i po wprawie idzie wyciągnąć naprawdę niezłe pieniądze Smile