Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Post: #1Mentor Xpango - Zbieraj punkty i wygrywaj nagrody! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Post: #1Mentor Xpango - Zbieraj punkty i wygrywaj nagrody! (/Temat-Post-1Mentor-Xpango-Zbieraj-punkty-i-wygrywaj-nagrody-104085)



Post: #1Mentor Xpango - Zbieraj punkty i wygrywaj nagrody! - baxy - 20-12-2014 12:42

Witam,
Na początku ss mojej nagrody z xpango.
[Obrazek: e84y21.jpg]

Jesteś nowy chcesz zacząć, ale nie wiesz jak?
Pomogę Ci w tym!
Powiem, nauczę, jak od początku zacząć z Xpango
Podpowiem Ci jakie oferty warto wykonać i jak to zrobić.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania.
Czego oczekuję?
Aktywności na Xpango
Wystarczy, że założysz konto na xpango z mojego polecenia i napiszesz do mnie!
Ważne: Jeżeli chcesz zarabiać kredyty wykonując oferty to musisz być pełnoletni i posiadać kartę płatniczą (nie prepaid).
Jak się ze mną skontaktować?

GG: 49216288


Zapraszam do współpracy!


RE: Post: #1Mentor Xpango - Zbieraj punkty i wygrywaj nagrody! - ICanTrollU - 27-01-2015 22:07

Trzeba mieć te 18 lat? Nie starczy jak mam kartę na siebie?

Wysłano z zwyczajnego phabletu


RE: Post: #1Mentor Xpango - Zbieraj punkty i wygrywaj nagrody! - vanor - 27-01-2015 22:11

Tego co mi wiadomo do wypelnienia ofert nie potrzeba miec 18 lat, sam kiedy jeszcze dzialalem aktywniej na xpango nie bedac pelnoletni wypelnialem oferty i nie bylo z tym zadnego problemu a nagrody bezproblemowo doszly do mnie Wink


RE: Post: #1Mentor Xpango - Zbieraj punkty i wygrywaj nagrody! - ICanTrollU - 27-01-2015 22:15

Kiedyś się tym interesowałem, ale nie miałem karty. Wystarczy samemu działać, nie trzeba refów? Jakie teraz nagrody?

Wysłano z zwyczajnego phabletu


RE: Post: #1Mentor Xpango - Zbieraj punkty i wygrywaj nagrody! - vanor - 27-01-2015 22:18

Nagrody zbyt wiele sie nie zmienily ostatnimi czasy - dodali kilka nowych telefonow, a reszta ta sama jak dawniej Wink bez refow bedzie ciezko zebrac na jakakolwiek drozsza nagrode, chyba ze masz hajs na wypelnianie ofert za 20euro Tongue


Post: #1Mentor Xpango - Zbieraj punkty i wygrywaj nagrody! - Hybrid1990 - 17-11-2020 22:59

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.