Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w buxy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Inwestycja w buxy (/Temat-Inwestycja-w-buxy-104036)

Strony: 1 2 3


RE: Inwestycja w buxy - Dzipsiok87 - 07-01-2016 11:06

Jestem tego samego zdania w buxy to walka z wiatrakami. Wysłałem Ci coś na pw jak bedziesz zainteresowany odpisz. Pozdrawiam


RE: Inwestycja w buxy - Kamjl - 30-07-2017 09:03

w jakie buxy najlepiej inwestować?


RE: Inwestycja w buxy - Tejek - 30-07-2017 21:29

Najbardziej to się opłaca na dobry poradnik z konkretnej dziedziny, dzięki której będziesz mógł zarabiać prawdziwe pieniądze, albo wejść ze swoim wkładem finansowym do jakiejś grupy prowadzonej przez jakiegoś mentora z dobrymi opiniami. W ostateczności moim przynajmniej zdaniem nawet inwestycja w pule miningowe, czy kryptowaluty będzie lepszą inwestycją niż inwestycja w buxy. Bawiłem się chwilę na buxach jak zaczynałem i zraziłem się do nich. Normalne pieniądze to na buxach zarabiają chyba tylko admini tych stron.


RE: Inwestycja w buxy - code666 - 16-09-2017 16:50

Buxy były znane już kilka lat temu. I co? Nadal nie są czymś tak mocno polecanym - nie bez powodu...


RE: Inwestycja w buxy - HereticII - 16-09-2017 18:26

Inwestycje to tylko w pewne buxy, które płacą i są długo w branży. A młode buxy to najlepiej omijać szerokim łukiem, wysokie prawdopodobieństwo scamu.


RE: Inwestycja w buxy - garry - 25-09-2017 20:49

Lepiej podejść do buxów rozsądnie. Na większość nie warto nawet tracić czasu.


RE: Inwestycja w buxy - santa098 - 31-12-2017 12:03

W Neobuxa można śmiało inwestować lub Scarlet-clicks