Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hurt kartmi SIM a SUBY sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Hurt kartmi SIM a SUBY sms (/Temat-Hurt-kartmi-SIM-a-SUBY-sms-104024)



Hurt kartmi SIM a SUBY sms - szakipus - 19-12-2014 12:38

Hejo!

Zastanawiam się czy działałoby kupić hurtem np 20 kart SIM po 5 zł, a potem wykupować na nich subskrypcje SMS? Zarobek byłby z prowizji na przykład na freebiz.

Ewentualnie na prywatnym telefonie, ale zaraz po za subskrybowaniu, wysłać SMS z anulowaniem subskrypcji?

Pozdrawiam! Smile


RE: Hurt kartmi SIM a SUBY sms - dawid161622 - 19-12-2014 12:44

to zależy w jakiej cenie kupisz te karty


RE: Hurt kartmi SIM a SUBY sms - szakipus - 19-12-2014 12:46

Ach, nie wyraziłem się jasno, wybaczcie. Smile

Zysk będzie na 100% , mały czy duży już nie istotne.

Chodzi mi o to czy nie dostanę bana w serwisie sub sms. Smile


RE: Hurt kartmi SIM a SUBY sms - Nimdok - 19-12-2014 13:09

Dostaniesz bana ,bo zakazane jest nabijanie sobie leadów samemu. Chyba ,że cię nie złapią. Big Grin


RE: Hurt kartmi SIM a SUBY sms - twardy - 19-12-2014 13:12

Na tych starterach jest zazwyczaj tak, ze jak masz 5zł na koncie, to 4zł masz na rozmowy a 1 zł na smsy premium, jak nie doladujesz, to z smsow premium nici. Jesli nie pobierze Ci kasy z konta nie zaliczy Ci leada.


RE: Hurt kartmi SIM a SUBY sms - krazu - 19-12-2014 13:42

przy takim sposobie zarabiania będziesz miał wysoki współczynnik fraudów i wyłapiesz bana zanim jakąkolwiek złotówkę zobaczysz na swoim koncie. Strata czasu i pieniędzy na startery


RE: Hurt kartmi SIM a SUBY sms - jambos - 20-12-2014 19:31

hurt 20 sztuk :v


RE: Hurt kartmi SIM a SUBY sms - Mauorycy - 20-12-2014 20:17

Kiedyś się tak dało na starterach z plusa. Kupowałem za 1,30 starter o wartości 5 i dało się wysyłać sms-y premium. Dopiero 09.2013 operatorzy wprowadzili takie zabezpieczenie, jak ktoś wymienił wyżej.
Była (jest chyba jeszcze) taka firma z Grecji, Badabee(współpracowali z netsalesem) i oferowali darmowe doładowania i jakiś inny szit. Pobierali 2,46 za SMS-a i płacili 6(netto) Big Grin
Miesięcznie na czysto 5 klocków wyciągałem z tego.


RE: Hurt kartmi SIM a SUBY sms - twnt22 - 21-12-2014 19:05

Badabee cały czas istnieje, ale teraz zarabiają poprzez bramkę smsów na starsze androidy.


RE: Hurt kartmi SIM a SUBY sms - AnnaKa - 27-12-2014 02:45

Badabe kuleje strasznie. Wolno wysyla subskrypcje i klient zdazy wylaczyc usluge zanim zaliczy nam leada.
Ich oferta jest w FireCPA z bramka sms stawka bodajze 1.40$ cos okolo tego.
Koszt pobrania z karty 3.69 zł i sms chyba codziennie. Fraudowac nie polecam poniewaz latwo o bana i brak kasy juz lepiej promowac normalnie ta oferte.