Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink (/Temat-SmartLink24-nowy-system-typu-seopilot-prolink-103970)

Strony: 1 2 3


RE: SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink - UKL - 12-01-2015 00:39

ja także dostałem przelew i chcę zrezygnować z prolinka, ale mam tam 300 zł, które się uzbierały podczas oczekiwania na wypłatę.
Jak to wypłacić? Chcę usunąć linki ze stron. Nie zablokują mi wypłaty przez to?


RE: SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink - krzysiekmat - 13-01-2015 12:16

Trudno powiedzieć mi pozostało u nich trochę mniej i czekam aż same powygasają linki.
Strony na których niema już linków usunełem tak że tylko jedna strona jeszcze tam tylko figuruje


RE: SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink - UKL - 15-01-2015 02:31

to, co się dzieje w tej firmie, to kpina niestety. Mam nadzieję, że nikt nie będzie korzystał z tego nowego systemu, dopóki nie wypłącą ludziom pieniędzy


RE: SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink - UKL - 23-01-2015 22:54

ktoś dostał wypłaty z prolinka?


RE: SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink - piocar - 24-01-2015 09:41

Nie, moja wisi już ponad 3 miesiące


RE: SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink - full2000 - 24-01-2015 13:27

Poleca ktoś ten system do pozycjonowania?


RE: SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink - Inwestor25 - 26-01-2015 21:18

kiedyś zarabiałem na prolinku, o czym wspominałem na forum, ale od października wisi jedna z faktur do opłacenia. Nie spodziewam się zapłaty, bo widać firma traktuje swoich partnerów wybiórczo i jednym płaci, a innym nie. Chyba zależy to od wagi argumentów... Faktura na 2692 zł czeka na zapłacenie.


RE: SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink - tomx1 - 25-02-2015 15:08

Również mam niezapłaconą FV.
Nie odbierają tel. kpią z klientów.

Sposób działania tej złodziejsiej firmy jest następujący. Zapytania o zapłatę mają gdzieś głęboko do czasu aż po kilku miesiacach usuniesz ich pliki z serwerów. Wtedy odpowiedają powołując się na swój regulamin, że przecież nie mogą wypłacić kasy bo usunąleś linki. W tym samym regulaminie jest też napisane, że na weryfikację mają 21 dni (w przypadku wątpliwości 30 dni roboczych), ale ten zapis mają już bardzo głęboko gdzieś - dokładnie tam gdzie mają wszystkich swoich klintów zarówno kupujących linki jak i wydawców.


RE: SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink - CRUZA - 14-06-2015 12:12

Ktoś działa i otrzymuje kasę z Smartlink24?


RE: SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink - Lotheo - 14-06-2015 22:10

Też mnie to ciekawi, bo chciałbym zacząć działać w tym kierunku.