Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink (/Temat-SmartLink24-nowy-system-typu-seopilot-prolink-103970)

Strony: 1 2 3


SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink - krzysiekmat - 18-12-2014 15:31

Nowy system zarówno do pozycjonowania jak i przedaży linków.

http://smartLink24.pl czysty link

http://smartLink24.pl/?referral=1418912398035523 z refem

Zarabiaj na swojej stronie


RE: SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink - piocar - 18-12-2014 18:08

Ta. Pewnie będzie płacił równie często co ProLink. Jak dla mnie wszystko co od LeadBullet jest już spalone...


RE: SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink - krzysiekmat - 18-12-2014 22:09

Poczekamy zobaczymy narazie czekam na akceptacje strony


RE: SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink - piocar - 19-12-2014 15:27

Mi już od dwóch miesięcy wypłacają także wiesz, cudów bym nie oczekiwał Cool


RE: SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink - arerouso - 23-12-2014 22:25

Też dostałem zaproszenie do smart linka i napisałem im niech najpierw wypłaca moje pieniądze. W piątek odpisali że będą po niedzieli i jakoś na koncie ich nie widzę. Ostatnie 3mc wypłaty z tygodniowym opóźnieniem, ich już i tak chorego 3 tygodniowego terminu, czyli w sumie miesiąc czekania i za każdym razem wypłata następowała po moich ostrych ponagleniach. Niemniej zobaczcie co ludzie pisza na forum PiO o tym systemie, niektórzy dostają dopiero wypłaty z października tak więc ja nie miałem jeszcze tak źle.

Zauważcie że z jednej strony wysyłają zaproszenia do nowego systemu, a z drugiej na stronie prolink.pl nic się nie zmieniło, nie ma żadnego info odnośnie zakończenia działalności tej marki, a wręcz strona nadal zachęca do podjęcia współpracy.

Z jednej strony firma tak bardzo nie poważna że aż nie chcę się z nimi mieć do czynienia, z drugiej tylko oni przyjmują i generują zyski na stronach, które nie mają żadnej wartości i których nie przyjął by np. seopilot. Sam się bardzo zastanawiam czy brnąć w to dalej (bo jednak dodatkowy grosz) czy dać sobie spokój nie szarpać nerwów.

PS. Na moje pytanie czy linki partnerskie z prolink (tj. zdobyci partnerzy) zostaną przeniesione cisza, czyli jak by patrzeć dostaniemy po dupie, a z partnerów niezła kasa była. Jak dla mnie oszuści - znaleźli sobie tylko pretekst żeby pozbyć się naliczania należności z PP.


RE: SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink - hertia - 24-12-2014 15:12

Po banie dla prolink wstrzymałbym się z systemami SLW zarówno seopilotem jak i smartlink, no chyba że ktoś zarabia drobne na wypalonej stronie z jakimś tam pr...


RE: SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink - OctoBerro - 25-12-2014 18:50

wygląda to wszystko bardzo niepoważnie. Czekam na wypłatę od 15 grudnia, tj. 15 grudnia powinni terminowo wypłacić kasę, ale jak wiadomo - jeszcze sobie poczekam

Absolutnie nie zamierzam przenosić się do SmartLink24, bo dla mnie to wygląda bardzo dziwnie, że mają czas na uruchomienie nowego serwisu, a nie mają czasu by odpowiedzieć na pytania ludzi, dzięki którym LeadSrullet zarabia


RE: SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink - UKL - 25-12-2014 21:59

jestem tu nowy ale mogę się wypowiedzieć odnośnie prolinka i smartlink24

kpina i żenada to mało powiedziane. Prezesa LeadBullet podobno zamknęli w pace za jakieś przekręty. Support robi z ludzi idiotów wciskając wiecznie te same brednie.
Przelewy miały wyjść w tym tygodniu, przed świętami. Jeśli w poniedziałek nie dostanę przelewu to wysyłam przedsądowe wezwanie do zapłaty. Niestety ale wygląda to naprawdę słabo.

Do nowej firmy nie zamierzam się przepisywać, bo nie pozwolę robić z siebie kretyna. Niestety ale widać wyraźnie, że nas nie szanują i że zamiast wywiązać się ze zobowiązań wobec wydawców - wolą kręcić lody za naszymi plecami


RE: SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink - arerouso - 30-12-2014 01:53

Wypłaty nadal nie ma, a już wypadało by zlecać kolejną. Jutro tam zadzwonię jak nie zapomnę. Ja mam tam w sumie tylko strony pod prolinka, albo jakieś niewypały więc z jednej strony niczym nie ryzykuję dodając do smartlinka, ale z drugiej strony jak mam się tak szarpać to może lepiej dać sobie spokój...

Edyta: dzwoniłem i gadka ta sama, jak bym z automatem gadał.


RE: SmartLink24 nowy system typu seopilot, prolink - arerouso - 07-01-2015 12:15

Uwaga: dobre wieści.
Dzwoniłem dziś rano i ponoć idą nasze przelewy już do banku, dziś i jutro mają wychodzić z ich banku. Oczywiście mowa o przelewach z listopada beka
Ile w tym prawdy dowiemy się za dwa dni.

Edyta: wczoraj wypłacili w końcu i nie tylko mi bo znajomym też.