Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CPM24.PL - czy wypłacalni - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CPM24.PL - czy wypłacalni (/Temat-CPM24-PL-czy-wyplacalni-103960)

Strony: 1 2


CPM24.PL - czy wypłacalni - kasztanek9994 - 18-12-2014 13:02

Witajcie, czy CPM24.PL są nadal wypłacalni ?
Nazbierałem troszę pieniążków i chciałbym je wypłacić. Napisałem maila z wypełnionym wnioskiem, ale niestety odpowiedzi nie otrzymuję już długi czas.

Ktoś wypłacał tam kaskę ? może mi wytłumaczyć krok po kroku co miałbym zrobić ?


Pozdrawiam


RE: CPM24.PL - czy wypłacalni - domin_dz - 18-12-2014 13:05

Mnie oszukali przy zleceniu wypłaty odjęli kasę z konta a nie wypłacili nie podając powodu - nie odpowiadali na maile, wg. tego co można wyczytać w ich temacie to wypłacają jak im się podoba.

Dla mnie to oszuści, nie polecam ich.


RE: CPM24.PL - czy wypłacalni - kasztanek9994 - 18-12-2014 13:42

a powiesz mi o co chodzi z wysłaniem "Podaj rachunek / fakturę" ?


RE: CPM24.PL - czy wypłacalni - dodobusko - 18-12-2014 14:10

Co do maili to oni zupełnie olewają.
Żadnej informacji nie można bezpośrednio otrzymać.


RE: CPM24.PL - czy wypłacalni - kasztanek9994 - 19-12-2014 02:02

dlatego właśnie chciałbym złożyć wniosek przez stronkę Tongue
Kiedyś założyłem z ich linku konto w mBanku i miałem dostać kaskę. To pisałem, pisałem. Zero odpowiedzi. W końcu napisałem, że zrobię SPAM na forach, że są oszustami to w momencie odpisali i dodali pieniądze, ale niestety WIRTUALNE do konta. Teraz jest problem żeby to wszystko wypłacić :/

Więc jesli ktos mnie oświeci o co chodzi z tym załączeniem "Podaj rachunek / fakturę" to będe wdzięczny Smile


RE: CPM24.PL - czy wypłacalni - domin_dz - 19-12-2014 10:30

@up

I ty po takim czymś chcesz dalej z nimi współpracować? Big Grin
Przecież już sam doświadczyłeś, że to oszuści i nic więcej...

Z tym "Podaj rachunek / fakturę" to jest po to aby im przesłać rachunek lub fakturę.


RE: CPM24.PL - czy wypłacalni - dodobusko - 19-12-2014 23:03

kasztanek9994, możesz przybliżyć trochę sprawę?

Oferują kasę w zamian za założenie konta z ich linka?!


RE: CPM24.PL - czy wypłacalni - kasztanek9994 - 19-12-2014 23:48

Jest zakładka "wykonywanie zadań"

Cytat:2. Drugie zadanie

Odbierz 40zł w cpm24.pl wystarczy że założysz konto w poniższym i najlepszym banku klikając wybrany Typ Konta

Do wypłat z cpm24.pl zalecamy konto w mBank. eKonto dla osób pełnoletnich lub jeśli masz mniej niż 18 lat - IzzyKonto. Oba konta są całkowicie darmowe (nie zapłacisz ani grosza za założenie konta, prowadzenie go, przelewy czy karte VISA), nie jest też wymagane abyś posiadał(a) minimalne saldo na koncie dlatego już teraz pomyśl o złożeniu wniosku:



RE: CPM24.PL - czy wypłacalni - piotrekprorok - 19-12-2014 23:58

(19-12-2014 23:03)dodobusko napisał(a):  kasztanek9994, możesz przybliżyć trochę sprawę?

Oferują kasę w zamian za założenie konta z ich linka?!

Bardziej Ci się opłaci założyć konto z polecenia kogoś z forum Wink przynajmniej większa pewność otrzymania pieniędzy Smile


RE: CPM24.PL - czy wypłacalni - psk9 - 20-12-2014 04:51

CPM24 - znam już jakiś czas (kilka lat).

Jeśli wciąż istnieją - znaczy są wypłacalni.
Kiedyś swego czasu dostałem od nich wypłatę

Co do "obcinania" - wiadomo - na moich niektórych stronach są boty np. z rosji - i to jest sztuczny ruch - i na 99.99% obcinają takie coś. (Jest to łatwo wykryć).

Ale pewno przycinają przy okazji... jak ktoś się nie upomni - to nie