Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj udzielajac pożyczek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj udzielajac pożyczek (/Temat-Zarabiaj-udzielajac-pozyczek-103950)

Strony: 1 2


Zarabiaj udzielajac pożyczek - bekowapl - 18-12-2014 10:43

Witajcie, znalazłem wczoraj bardzo ciekawą stronę i postanowiłem, ze się z nią Wami podzielę, być może ją znacie.

Pozyczkolandia.pl

O co tu w tym wszystkim chodzi?Nic trudnego, rejestrujemy się na stronie i udzielamy pożyczek.Można złożyć dowolną ofertę, czyli np:

-Udzielę pożyczki na:(coś tam) i ustawiamy jak długo ma trwać termin spłaty(min 14 dni, max rok)ustawiamy oprocentowanie, jaką kwoę udzielamy oraz bonus.

Szukałem opini i złego słowa nie znalazłem na tą stronę :)Więc możę warto było by spróbować Smile

Jeśli ktoś ma ochotę dowiedzieć się więcej proszę poczytać https://pozyczkolandia.pl/


RE: Zarabiaj udzielajac pożyczek - NiecnyPan - 18-12-2014 11:06

Ktoś z forum może wypowiedzieć się na ten temat?? Wink


RE: Zarabiaj udzielajac pożyczek - morawcik - 18-12-2014 11:31

Jak z zabezpieczeniem przed niepłacącymi?


RE: Zarabiaj udzielajac pożyczek - bekowapl - 18-12-2014 11:35

(18-12-2014 11:31)morawcik napisał(a):  Jak z zabezpieczeniem przed niepłacącymi?

https://pozyczkolandia.pl/gwarancja_ochrony_kapitalu.html


RE: Zarabiaj udzielajac pożyczek - LukaszD - 18-12-2014 11:50

Czy sami musimy szukać pożyczkobiorców, czy tylko udostępniamy swoje pieniądze firmie w zamian za % ?


RE: Zarabiaj udzielajac pożyczek - patulsky1337 - 18-12-2014 12:24

Ciekawa strona, zarejestrowałem się i przetestuje.


RE: Zarabiaj udzielajac pożyczek - Krakersik - 18-12-2014 12:55

Ciekawe czy można potem samemu ściągać dług Jerk2


RE: Zarabiaj udzielajac pożyczek - patulsky1337 - 18-12-2014 13:30

Założyłem konto multi- dla inwestora i pożyczkobiorcy. Serwis prosi teraz o weryfikacje: numeru konta bankowego, dowodu osobistego i numeru telefonu. Jak je wykonać?


RE: Zarabiaj udzielajac pożyczek - bekowapl - 18-12-2014 13:40

(18-12-2014 13:30)patulsky1337 napisał(a):  Założyłem konto multi- dla inwestora i pożyczkobiorcy. Serwis prosi teraz o weryfikacje: numeru konta bankowego, dowodu osobistego i numeru telefonu. Jak je wykonać?

Poczytaj tam i obowiazkowo przeczytaj regulamin.Ja się nie wgłębiałem jeszcze w to za bardzo.

(18-12-2014 12:55)Krakersik napisał(a):  Ciekawe czy można potem samemu ściągać dług Jerk2

Można Smile


RE: Zarabiaj udzielajac pożyczek - Kaspirek - 19-12-2014 20:59

Cos jak kokosik 😎 tylko tam nie piszesz ze dajesz a kto chce to pisze i ty jakiś procent dajesz lub calosc

Chyba kokosik lepszy