Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! (/Temat-Rewolucja-w-Sub-SMS-Mozliwy-koniec-biznesu-103909)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - twardy - 18-12-2014 17:16

(18-12-2014 17:13)rozekrr napisał(a):  Nie sądzicie chyba że już równo 25 to wszystko wejdzie? Przecież na to trzeba czasu, pamiętajcie że sub sms to pikuś, są sklepy internetowe, portale trzeba to wszystko w praniu sprawdzić...

To tylko i az ustawa. To czy sie do niej przystosuja czy nie to ich sprawa, ale wtedy moga narazic sie na strate pieniedzy, czyli koniec koncem straca uzytkownicy Smile


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Majka - 18-12-2014 17:16

95 % osób z tego forum myśli, że ustawa skierowana jest tylko pod suby a to nie prawda. Owszem początkowo spadnie konwersja ale czy to koniec subów? Oczywiście, że nie.


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - rozekrr - 18-12-2014 17:18

Dokładnie, wyżej starałem się ich o tym uświadomić, każdy płacze że koniec sub sms, oj oj bieda nie będzie spamu Big Grin W końcu dzieci zaczną się edukować Big Grin


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - mikiniki - 18-12-2014 18:19

(18-12-2014 17:16)Majka napisał(a):  95 % osób z tego forum myśli, że ustawa skierowana jest tylko pod suby a to nie prawda. Owszem początkowo spadnie konwersja ale czy to koniec subów? Oczywiście, że nie.

Po co psujesz klimat Tongue

Cieszę się, że utnie się tych, co żerowali na cudzej śmierci, tragedii.


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Klin - 18-12-2014 18:34

Ilość imbecyli spadnie zauważalnie Smile Już zacieram ręce. Najlepsi byli Ci co spamowali z męskich kont a wiadomość sugerowała ze pisze kobieta Lol


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Nimdok - 18-12-2014 21:52

Nie powiem nic nowego mówiąc ,że sub SMS nie zginie,. Zarabianie stanie się trudniejsze ,ale jestem przekonany ,że właściciele subów już myślą nad zmianami ,które pozwolą ludziom z umiejętnościami trzepać kasiorę.


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - bodorek - 18-12-2014 23:02

Jestem ciekaw czy serwisy z sub SMS są już na to przygotowane i gotowe, czy dopiero od tego 25 zaczną coś kombinować...


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Kickster - 18-12-2014 23:08

To też by było inaczej gdyby na 100 osob ktos te doladowanie dostal, albo ten bon, albo inną rzecz które rzekomo się dostanie za wysłanie smsa, podejrzewam że nawet konwersja by wzrosła bo przecież "Mariola dostała doładowanie to nie wiem czemu Ty nie dostałaś, ja tam spróbuję". A że taki chłam w eter leciał to sie nie ma co dziwić. Weźcie zróbcie viralkę że Tusk kłamie albo ze jest idiotą, to i ludzie klikną i przekażecie jakąś prawdę, a nie jakiś syf typu ktoś tam nie żyje, albo że się marihuane udalo zalegalizować.


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - czlowien - 18-12-2014 23:16

(18-12-2014 23:08)Kickster napisał(a):  To też by było inaczej gdyby na 100 osob ktos te doladowanie dostal, albo ten bon, albo inną rzecz które rzekomo się dostanie za wysłanie smsa, podejrzewam że nawet konwersja by wzrosła bo przecież "Mariola dostała doładowanie to nie wiem czemu Ty nie dostałaś, ja tam spróbuję". A że taki chłam w eter leciał to sie nie ma co dziwić. Weźcie zróbcie viralkę że Tusk kłamie albo ze jest idiotą, to i ludzie klikną i przekażecie jakąś prawdę, a nie jakiś syf typu ktoś tam nie żyje, albo że się marihuane udalo zalegalizować.

Ale Ty głupoty piszesz facepalm
1. Sam jestem przeciwko uśmiercaniu, ale takie przykłady jak to, że Tusk jest idiotą (a nie wyczulem tu ironii) nie mają sensu.
2. Ta ustawa nie wzięła się z powodu subskrypcji sms - tak czy tak by powstała.
3. Fakt, że jedna osoba na parędziesiąt tysięcy dostała by nagrodę nie zmieniła by konwersji - poza tym zgodnie z regulaminem konkursowych landing pag'ów jednej osobie w ciągu roku przyznawana jest nagroda.


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Branzolek - 18-12-2014 23:31

Temat nie ma już najmniejszego sensu. Wdrożą tą ustawę wtedy będzie można wyciągać wnioski a nie teraz. Walcie kasę póki możecie a co będzie to będzie nie ma co rozpaczać Smile Jak ktoś ma łeb na karku to będzie wiedział jak zarobić Lol