Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! (/Temat-Rewolucja-w-Sub-SMS-Mozliwy-koniec-biznesu-103909)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - NiecnyPan - 18-12-2014 11:02

Osobiście mnie to cieszy, koniec z durnym spamem na FB który mnie dobija co nie wejdę na FB to post na poście darmowe doładowanie itd Wink


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - LukaszD - 18-12-2014 11:06

Jeszcze wczoraj zastanawiałem się jak długo biznes sub sms będzie działał w takiej formie (kłamstwa, spam itp.) a dzisiaj wchodzę na forum i mam odpowiedź. To było do przewidzenia. Jest wiele możliwości legalnego zarobku w internecie, więc każdy znajdzie coś dla siebie Smile


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - NiecnyPan - 18-12-2014 11:08

@UP dokładnie tak, zgadzam się z Tobą Smile
Każdy znajdzie coś dla siebie wystarczy chcieć i pomyśleć trochę Wink


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - bodek7654 - 18-12-2014 14:15

Pisałem o tym wcześniej gdy ustawa była w projekcie i powiem, że bardzo dobrze sam znam wiele osób które zostały naciągnięte przez nieuczciwych spamerów, kto zarabiał uczciwie to dalej będzie zarabiał, ale obrót dla SUB -SMS spadnie. Ale nie zapominajmy, że większość poradników do subów to nieuczciwy spam wystarczy obczaic dział takżę sami są sobie winni, a zmiana przepisów była kwestią czasu.


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Krakersik - 18-12-2014 14:27

Ale przynajmniej skończą się zabawy byle idioty który zarejestrował się i pociskał spamem. Teraz osoby pozbawione umiejętności zarabiania zostaną na lodzie Tongue


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - kariolmax - 18-12-2014 15:02

(18-12-2014 14:27)Krakersik napisał(a):  Ale przynajmniej skończą się zabawy byle idioty który zarejestrował się i pociskał spamem. Teraz osoby pozbawione umiejętności zarabiania zostaną na lodzie Tongue

Nie, że chcę robić offtopic ale głupio mi czytać Twojego posta dot. umiejętności zarabiania, a potem widzieć stopkę z reklamą buxów (taki umiejętny zarobek pokerface )


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - milosz998 - 18-12-2014 15:04

a mnie to nie cieszy, bo nie zdążyłem się dorobić na tym


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - kuba48 - 18-12-2014 16:40

O kutfa tydzień na wyjęcie maximum :O


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - kariolmax - 18-12-2014 17:03

(18-12-2014 16:40)kuba48 napisał(a):  O kutfa tydzień na wyjęcie maximum :O

U mnie jest tylko gorzej - fb wprowadził jakieś nowe zabezpieczenia i nic już się nie da zrobić Sad


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - rozekrr - 18-12-2014 17:13

Nie sądzicie chyba że już równo 25 to wszystko wejdzie? Przecież na to trzeba czasu, pamiętajcie że sub sms to pikuś, są sklepy internetowe, portale trzeba to wszystko w praniu sprawdzić...