Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! (/Temat-Rewolucja-w-Sub-SMS-Mozliwy-koniec-biznesu-103909)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - kariolmax - 17-12-2014 18:17

(17-12-2014 18:11)4funsecond napisał(a):  Ale po co mają coś wymyślać? Żeby znowu każdy dzieciak spamił na fb swoim syfem i całkowitym brakiem pojęcia o czymkolwiek?

Chodzi mi właśnie o to, że teraz zacznie się spam shorte zamiast subów, który będzie jeszcze bardziej dokuczliwy (będzie go więcej) Undecided


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - aero2 - 17-12-2014 18:20

(17-12-2014 18:17)kariolmax napisał(a):  Chodzi mi właśnie o to, że teraz zacznie się spam shorte zamiast subów, który będzie jeszcze bardziej dokuczliwy (będzie go więcej) Undecided
Lepsza goła baba w linku shorte niż zabieranie kasy z konta.


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Krakersik - 17-12-2014 18:20

No będzie walka o przetrwanie Jerk ja jeszcze czekam na jakieś odważne kroki od samego facebooka. To byłby ciekawy koniec... pewnej epoki impreza


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - wiktor112233 - 17-12-2014 18:33

Ja mam na ten temat trochę inne zdanie.
Ustawa nie weszła tylko przez SUB SMSy ale głównie przez strony typu pobieraczek i inne strony które jednym odhaczeniem kwadracika zatwierdzały umowę na kilkadziesiąt złotych miesięcznie lub nawet więcej.
Moim zdaniem to jest głównym celem tej ustawy bo przecież przez SUBY do nikogo nie wchodzi komornik tak jak to miało miejsce w przypadku pobieraczka, który wstępował na drogę sądową za nie płacenie abonamentu.

Można powiedzieć, że strony typy SUB SMS są po części przypadkowymi ofiarami tej ustawy.

Ale to są tylko moje osobiste przemyślenia. Nie każdy musi się z tym zgadzać.


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Kiljan - 17-12-2014 18:47

No cóż... jeśli miałbym być obiektywny to na subach ludzie stracili znacznie więcej pieniędzy niż na pobieraczkach...
Bo w przypadku pobieraczka wystarczyło nie płacić i nikt ci nic nie zrobił bo umowy nie zawiera się kliknięciem.


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - kariolmax - 17-12-2014 18:49

(17-12-2014 18:47)Kiljan napisał(a):  No cóż... jeśli miałbym być obiektywny to na subach ludzie stracili znacznie więcej pieniędzy niż na pobieraczkach...
Bo w przypadku pobieraczka wystarczyło nie płacić i nikt ci nic nie zrobił bo umowy nie zawiera się kliknięciem.

Zawsze dobrze jest mieć nadzieję Sad

Wierzymy w Ciebie Kiljan! Może znajdzie się rozwiązanie.


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - wiktor112233 - 17-12-2014 18:54

(17-12-2014 18:47)Kiljan napisał(a):  No cóż... jeśli miałbym być obiektywny to na subach ludzie stracili znacznie więcej pieniędzy niż na pobieraczkach...
Bo w przypadku pobieraczka wystarczyło nie płacić i nikt ci nic nie zrobił bo umowy nie zawiera się kliknięciem.

Ogólnie to może tak.
Ale spójrz na to tak. Przy SUBach biedni ludzie nie tracili bo przecież biednego nie stać na telefon i doładowywania. A przy stron, które oferowały pracę przez internet traciły osoby bezrobotne więc to nie to samo.

@edit i tu się mylisz. Umowę można zawrzeć 1 kliknięciem.


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Kiljan - 17-12-2014 18:57

Twierdzenie, że biednych nie stać na telefon i doładowania jest takie samo jak twierdzenie, że biednych nie stać na internet.


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - wiktor112233 - 17-12-2014 18:59

Nie napisałem biednych tylko bezrobotnych Wink


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - 4funsecond - 17-12-2014 18:59

(17-12-2014 18:54)wiktor112233 napisał(a):  
(17-12-2014 18:47)Kiljan napisał(a):  No cóż... jeśli miałbym być obiektywny to na subach ludzie stracili znacznie więcej pieniędzy niż na pobieraczkach...
Bo w przypadku pobieraczka wystarczyło nie płacić i nikt ci nic nie zrobił bo umowy nie zawiera się kliknięciem.

Ogólnie to może tak.
Ale spójrz na to tak. Przy SUBach biedni ludzie nie tracili bo przecież biednego nie stać na telefon i doładowywania. A przy stron, które oferowały pracę przez internet traciły osoby bezrobotne więc to nie to samo.

Tutaj ludzie posuwali się do tak czystego idiotyzmu, że wstawiali puste oferty z podpisami " szukasz pracy? podaj swój numer - oddzwonimy " i wykupowali reklamy na serwisach ogłoszeniowych. Sub sms zaszkodziły wszystkim o wiele bardziej niż pobieraczek i patrząc ze strony Kowalskiego dobrze że wchodzi taka ustawa. Ludzie zabierali pieniądze nawet tym, którzy nie mieli na chleb. Pobieraczek przy nie płaceniu nie mógł Ci nic zrobić, a płacili tylko bogatsi.