Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! (/Temat-Rewolucja-w-Sub-SMS-Mozliwy-koniec-biznesu-103909)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Kiljan - 17-12-2014 17:49

Nie ma sensu panikować, na wszystko jest metoda. Nowelizacja owszem utrudni tworzenie programów, jednak czego się spodziewaliście po programach gdzie nie było stopki, informacji o kosztach(darmowe bla bla)? Wam się one podobały bo mialy wyższą konwersję a efektem korzystania z nich jest wprowadzenie zmian także dla treści cyfrowych. Mówiłem od samego początku, że programy w których nie ma stopki, są chamskim wyłudzaniem kasy i po prostu są niezgodne z prawem doprowadzą do zmian w prawie. Naprawdę myśleliście, że jeśli konsument nie ma danych firmy, która go oszukuje to on po prostu olewa sprawe i się godzi z tym, że ktoś go oszukał? Nie, wtedy sytuacja jest odwrotna, wtedy jest gorzej, ponieważ klient składa reklamację do operatora, uke, uokik i rzecznika praw konsumenta a nie do danej firmy, a kiedy wcześniej wymienione instytucje mają po kilkaset reklamacji dziennie to niestety coś trzeba z tym zrobić, no ale cóż, reklamacje na gmaila górą...
Lecz tak jak mówiłem, nie ma sensu robić wielkiej paniki i ogłaszać końca subów. Jednak w przypadku kiedy firma nie dopełni wszystkich wymagań wtedy albo będzie brała zwroty na siebie albo będzie obciążać tym wydawców.


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Madroxx - 17-12-2014 17:52

Co innego oferty typu "wygraj kupon" albo "namierz kogoś przez numer telefonu" a co innego konkretny towar jak w PPA więc najwięcej ucierpią suby i słusznie.


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Klin - 17-12-2014 17:59

Dość już tego spamu na facebook'u. Niech żyje nowy (stary) król PPA Lol


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Varnity - 17-12-2014 18:05

W końcu skończy się cały wszelki spam. A to samo tyczy się premium SMS?


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Weeder - 17-12-2014 18:05

Koniec ze spamem. Może to i dobrze co do ppa to jeden z najlepszych (moim zdaniem) sposobów zarabiania. Smile


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - kariolmax - 17-12-2014 18:09

Ja też myślę, że firmy oferujące pp dla subów coś wymyślą - bądźmy dobrej myśli ! Smile

edit: Do wszystkich, którzy uważają, że skończy się spam - ja w to nie wierzę, jak nie suby to zaczną się skracacze typu shorte, a jak nie to, to jeszcze coś gorszego. Spamu będzie jeszcze więcej, bo trudniej będzie nadrobić poprzednie dniówki z subów skracaniem.


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - 4funsecond - 17-12-2014 18:11

Ale po co mają coś wymyślać? Żeby znowu każdy dzieciak spamił na fb swoim syfem i całkowitym brakiem pojęcia o czymkolwiek?


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Admin - 17-12-2014 18:12

(17-12-2014 18:05)Varnity napisał(a):  W końcu skończy się cały wszelki spam. A to samo tyczy się premium SMS?

To się tyczy wszystkich zakupów na odległość a nie samych smsów.
Prawdę mówiąc przedsiębiorcy prowadzący sklepy z fizycznym towarem też nieźle po dupie dostaną... trochę chora ustawa, bo konsument w tym przypadku niekoniecznie na tym skorzysta.


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Juhas - 17-12-2014 18:12

Myślę że to będzie koniec lub szansa na nowe pomysły programów zgodne z prawem


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - 4funsecond - 17-12-2014 18:15

(17-12-2014 18:12)Admin napisał(a):  
(17-12-2014 18:05)Varnity napisał(a):  W końcu skończy się cały wszelki spam. A to samo tyczy się premium SMS?

To się tyczy wszystkich zakupów na odległość a nie samych smsów.
Prawdę mówiąc przedsiębiorcy prowadzący sklepy z fizycznym towarem też nieźle po dupie dostaną... trochę chora ustawa, bo konsument w tym przypadku niekoniecznie na tym skorzysta.

Wiele skorzystają ludzie którzy wrabiali się w suby. Mniej przeciętni ludzie kupujący przez internet.