Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! (/Temat-Rewolucja-w-Sub-SMS-Mozliwy-koniec-biznesu-103909)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - mikiniki - 17-12-2014 16:54

Spoko Smile Coś wymyślą firmy tupu WebInvest, Firemedia.
W końcu nie siedzą w tym od wczoraj Smile


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - 4funsecond - 17-12-2014 16:54

(17-12-2014 16:52)czlowien napisał(a):  A ja Wam powiem, że to dobrze - także dla nas, earnerów.

Dlaczego? A no dlatego, że rynek subów zmierzał w bardzo złym kierunku i prędzej czy później skończyło by się to jakąś większą aferą. Druga sprawa: wiadome było, że suby padną. Teraz spamerzy odejdą od zarabiania w necie, a ludzie z pomysłem znajdą jakiś alternatywny biznes.

Tak btw.: działałem w sub sms od początku istnienia w ogóle tego biznesu w Polsce (byłem takim jakby beta-testerem easysub). Zanim nie dowiedziało się o tym serwisie to forum (pare tygodni) było idealnie - wystarczyło mieć konto na FB, wrzucić nawet mało widoczny post do jakiejś grupy i 100 zł dniówki przy konwersji minimum 25% na doładowaniach gwarantowane.

Generalnie nie ma co się smucić. Smile

Chciałbym zacząć tak jak Ty, mistrzu Big Grin .. A co z ppa? Jest na cały świat, a w polsce ? Przetrwa? Upadnie? Jak myślicie?


Odp: RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - damianus627 - 17-12-2014 16:56

(17-12-2014 16:50)4funsecond napisał(a):  Właściwie cieszę się że będzie koniec tego czystego spamu, ale widzę minus, bo nie zarabiałem na spamie, właściwie dopiero teraz czegoś się uczyłem przy zarobku w internecie no i nagle takie coś. Nie wiem jak będzie z ppa, macie jakieś info?
PPA będzie normalnie działać. Wystarczy promować w innych krajach.

Zresztą ci co będą chcieli zarabiać na Polakach to przy dobrym pomyśle i tak pewnie zarobią.


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - 4funsecond - 17-12-2014 16:58

A ppa w Polsce?


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Zarobiony_Koles - 17-12-2014 17:00

Nowa ustawa to nie jest koniec subów, to jest początek czegoś nowego. Subskrypcje SMS będą nadal ale nie na taką skalę.


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - domin_dz - 17-12-2014 17:11

Moje postanowienie noworoczne i tak było takie, że kończę z subskrypcjami bo strasznego moralniaka mam działając na nich. Big Grin


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - zozols1 - 17-12-2014 17:22

Poczekałbym na wypowiedzenie się jakiegoś admina serwisu z subskrypcjami. Poczytać co On ma do powiedzenia na ten temat, jak się to wszystko zmieni i czy to nie jest jakaś podpucha ?


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Kondziozwykopu - 17-12-2014 17:24

Jedno jest pewne, przyczyniły się do tego w dużej mierze ostatnio bardzo częste virale (m.in te uśmiercające celebrytów)


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - Klin - 17-12-2014 17:33

Nie jest to żadna podpucha, wystarczyło czytać forumowy chat w nocy.

Co się zmieni ? Odejdą gimbusy spamujące na fb, ja widzę same plusy.

http://prokonsumencki.pl/ustawa-o-prawach-konsumenta-2/


RE: Rewolucja w Sub SMS - Możliwy koniec biznesu! - zozols1 - 17-12-2014 17:36

Ale konwersja też drastycznie spadnie ;/