Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forum Gold - Loterie, Uprawnienia, Tytuły użytkowników! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Forum Gold - Loterie, Uprawnienia, Tytuły użytkowników! (/Temat-Forum-Gold-Loterie-Uprawnienia-Tytuly-uzytkownikow-103820)

Strony: 1 2 3 4


RE: Forum Gold - Loterie, Uprawnienia, Tytuły użytkowników! - Admin - 19-12-2014 19:35

Może kiedyś, jednak nie ma znaczenia ile kto kupił, jeden może kupić 200 kuponów drugi 3, i każdy z nich ma szanse na wygraną.


RE: Forum Gold - Loterie, Uprawnienia, Tytuły użytkowników! - DzejkobPL - 19-12-2014 19:39

Ja miałem kupiony jeden kupon, tak dla zabawy. Big Grin


RE: Forum Gold - Loterie, Uprawnienia, Tytuły użytkowników! - AnnaKa - 19-12-2014 21:21

Kurde a mialem 20% szans Tongue
Gratuluje !


RE: Forum Gold - Loterie, Uprawnienia, Tytuły użytkowników! - Roxi5017 - 19-12-2014 21:23

Gratuluję wygranej! Wink


RE: Forum Gold - Loterie, Uprawnienia, Tytuły użytkowników! - MaLiN - 20-12-2014 12:36

W zakładce na forum głównym "Twoje zakładki' powtarza się Loteria, czy to celowe, czy Admin się zagapił? Tongue

http://scr.hu/2rsq/dk8nl


RE: Forum Gold - Loterie, Uprawnienia, Tytuły użytkowników! - Mauorycy - 21-12-2014 22:47

Co jeśli ktoś sobie zmieni "podpis" na np. VIP, Administrator etc ? Bardzo dostanie po uszach ?Big Grin


RE: Forum Gold - Loterie, Uprawnienia, Tytuły użytkowników! - Admin - 22-12-2014 12:06

Myślę że takie sprawy są oczywiste, wszelkie podszywanie się pod grupy nie spotka się z aprobatą.
To samo dotyczy reklam, ofert handlowych, sprzedaży.



Za chwilę końcówka drugiej loterii:

00 Dni, 00 Godzin, 11 Minut, 22 Sekund pozostalo do losowania.
Zwyciezca wygra 253.00
W tym losowaniu zostalo zakupionych: 81 Kuponow/y!


RE: Forum Gold - Loterie, Uprawnienia, Tytuły użytkowników! - Noozer - 22-12-2014 12:23

No i znowu nie wygrałem Sad


RE: Forum Gold - Loterie, Uprawnienia, Tytuły użytkowników! - Admin - 22-12-2014 19:50

tym razem automat nieco się popsuł bo przyznał FG 2 osobom mimo iż podał jednego zwycięzce, sprawdzimy czy to przypadek czy jest jakiś problem podczas kolejnego losowania. Tym razem obie osoby otrzymały po 258 FG, jeśli podobna sytuacja przydarzy się przy następnym losowaniu to FG zostanie pozostawione wyłącznie osobie która została wybrana przez automat jako pierwsza.