Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opłaca się Xperie Z1 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Opłaca się Xperie Z1 (/Temat-Oplaca-sie-Xperie-Z1-103807)



Opłaca się Xperie Z1 - Radi98 - 15-12-2014 22:52

Witam mam pytanie do trochę bardziej ogarniętych w oprogramowaniach androida czy tam xperii, otóż znalazłem atrakcyjną aukcje na olx i myślę, że by się opłacało gdyż telefon jest w stanie BDB+ i cena oczywiście jest ok, tylko jest tam jeden problem zacytuje:
Kod:
Sprzedam telefon Sony Xperia Z1. Telefon działa bez zarzutu. Jedyny minus to to, że wyświetlacz ciągle świeci w 100% nie można zmniejszyć intensywności.
Mi się wydaję, że nie powinno to być trudne do naprawienia.
Udzielcie się Wink
Link: http://olx.pl/oferta/sony-xperia-z1-komplet-sprawna-w-99-CID99-ID81TaR.html#944af57a07


RE: Opłaca się Xperie Z1 - asiorek - 16-12-2014 12:23

moim zdaniem wystarczy nowe oprogramowanie i tyle.. Ale może tez mieć uszkodzone czujniki Smile Lecz to i tak nie jest problem przecież w użytkowaniu, i skoro jest do niego wszystko to mozesz brac, i podkreśl dla typka ze chcesz mieć według prawa 10 dni na zwrot i wtedy sobie sam przetestujesz a w razie czego mu po porstu zwrócisz ;p


RE: Opłaca się Xperie Z1 - Reszka - 23-12-2014 11:54

Spróbuj jeszcze wytargować taniej przedstawiając mu szereg problemów jakie będziesz miał przez ten wyświetlacz a na końcu kup. Też wydaje mi się że to nie będzie problem naprawić ale ile to wyniesie? Lepiej popytaj trochę na forach i w sklepach obok ciebie gdzie naprawiają ile to będzie kosztowało.


RE: Opłaca się Xperie Z1 - asiorek - 23-12-2014 14:51

LOl ziomek jaka naprawa jaki koszt?
Jak ja rozeznaje sie w biznesie pewnie to tylko wina softu.. Mialem tak w l9 nie dość ze mi bateria spierdzielala jak głupia to jeszcze wlasnie podświetlenie caly czas max.. Wystarczyło sofcik czysciutki tzn no od nowa soft i wszystko gralo.. Zawsze moze się targować nie dużo ale sie targuj a później wystaw na licytacje jako fon sprawy etc i możesz na nim zarobić i później kupic cos lepszego Wink