Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zmienić te liczby w GIMPie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jak zmienić te liczby w GIMPie? (/Temat-Jak-zmienic-te-liczby-w-GIMPie-103780)



Jak zmienić te liczby w GIMPie? - dawkos23 - 15-12-2014 18:25

Siemka, w PPA mam zamiar skupic sie na SEO bez YT, flafowania, mass banow itp dlatego zmienianie wartosci w grach za pomoca cheat engine czy innego badziewia mnie nie interesuje Smile moje pytanie to jak zrobic zeby np na tym obrazku http://i.imgur.com/l9mOkl0.jpg w prawym gornym rogu obok tych diamencikow i monet bylo 99999. Wiadomo trzeba skopiowac 9 odpowiednia ilosc razy i usunac pozostale cyfry. Chcialbym to zrobic w GIMPie, zaznaczalem, kopiowalem 9 probowalem wycinanac pozostale cyfry ale jakos sie nie da. Ogarnia ktos? Smile


RE: Jak zmienić te liczby w GIMPie? - Mksiak - 15-12-2014 19:29

O to Ci chodziło? Nie wiem z czym mogłeś mieć problem...

Dodatkowo nie ten dział facepalm

[Obrazek: 4YdKPVI.jpg]


RE: Jak zmienić te liczby w GIMPie? - dawkos23 - 15-12-2014 20:02

(15-12-2014 19:29)Mksiak napisał(a):  O to Ci chodziło? Nie wiem z czym mogłeś mieć problem...

Dodatkowo nie ten dział facepalm

[Obrazek: 4YdKPVI.jpg]

Nooo, jak to zrobiles? Smile


RE: Jak zmienić te liczby w GIMPie? - Weeder - 15-12-2014 20:17

Osobiście pracuje w PS (nwm czemu nie leży mi GIMP) W PS jest to dosłownie kilka min pracy polegającej na wycięciu obróbce i wklejeniu , naprawdę próbowałeś sam ? Nie śmieje się z Cb ale zalecam ci obejrzenie paru poradników do GIMP'a ; zdobyta wiedzą może okazać się przydatna w przyszłości.