Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam osoby do współpracy w PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam osoby do współpracy w PPA (/Temat-Szukam-osoby-do-wspolpracy-w-PPA-103573)



Szukam osoby do współpracy w PPA - Waldekk - 13-12-2014 11:22

Witam, poszukuję osoby do współpracy w PPA.
Mam własną stronę z hackami, umiem zrobić bardzo ładne filmiki oraz sam wyszukuje nisze. Potrzebuje osoby która zna się na promowaniu. Zajęciami tej osoby byłoby wgrywanie filmików zrobionych przezemnie na yt, pozycjonowanie ich oraz promowanie na różnych innych stronach tak aby traffic był jak największy. Najlepiej jakby ta osoba znała się także na seo gdyż w przyszłości bardzo by się to przydało. Jako że ja wnoszę swoja domenę i hosting byłoby miło gdyby ta osoba wniosła jakiś mały budżet na promowanie na początek.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać w tym temacie lub na PM i opisać swoje umiejętności oraz dotychczasowe sukcesy/osiągnięcia.


RE: Szukam osoby do współpracy w PPA - patulsky1337 - 13-12-2014 13:55

Filmiki są całkowicie od 0 robione przez Ciebie? Wiem, że napisałeś w temacie, że tak ale jeszcze raz się upewnię.

Lubisz ryzyko czy nie? Mam tu na myśli to, czy preferujesz WhiteSEO czy BlackSEO?

Czym mogę się pochwalić pewnie sobie pomyślisz... przeanalizujmy ten screenshot:

[Obrazek: Mgz0q.jpg]

Niby nic specjalnego... dzisiaj juz 300 wyświetleń... ale weźmy pod uwagę kilka rzeczy:
- blog ma tylko 3 posty na stronie głównej, 2 ukryte.
- jest porzucony i nie prowadzony.
- promowałem go... nie więcej niż 10 minut i po czymś taki ruch na nim zapanował, że jest do dzisiaj.

Głównie specjalizuje się w białym promowaniu stron internetowych i blogów ale filmy też nie powinny sprawiać problemów. Potrafię je promować, zapewniając wyświetlenia, like, dodanie do ulubionych, zasubskrybowanie kanału a nawet prezentacje na stronie głównej youtube co może nawet zapewnić kilkadziesiąt-kilkaset wyświetleń ( jednak to ostatnie już trochę kosztuje Tongue )

Zapraszam do kontaktu.


RE: Szukam osoby do współpracy w PPA - lovely - 14-12-2014 01:59

mogę pomóc


RE: Szukam osoby do współpracy w PPA - pointsmaster - 15-12-2014 09:42

Tez mogę pomoc. Akurat na promowaniu się znam. Na g2a mniexle mi idzie, a to mimo wszystko podobna branza za wyjatkiem , ze przy g2a nikogo sie nie naciaga


Szukam osoby do współpracy w PPA - surfer0700 - 30-12-2014 05:21

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.