Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Siłownia - Kraków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Siłownia - Kraków (/Temat-Silownia-Krakow-103538)



Siłownia - Kraków - Krakersik - 12-12-2014 20:44

Witajcie.
Mam wielkie pytanie do wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic. Czy możecie mi polecić jakąś fajną siłownię? Wiem że to banalne ale ja sam jestem z okolic i u siebie nie poćwiczę niestety.

Jestem kompletnie zielony i nie mam żadnych doświadczeń w tym temacie. Nigdy nawet na siłowni nie byłem (poza szkolnym atlasem).
Zależy mi na tym żeby było w miarę tanio i dostępnie. Bez żadnych saun/basenów i całej masy lansu. Chociaż podstawowy sprzęt i w miarę higieniczne prysznice.

No i najważniejsza sprawa. Ktoś kto pomoże przynajmniej na początku. Pokaże na czym jak się ćwiczy. Ułoży jakiś plan dla początkującego. Wiem że w największych fitnesach są trenerzy osobiści ale jakoś nie bardzo widzi mi się płacić stówkę za godzinę "opieki" jakkolwiek ona wygląda.
Do Krakowa docieram na dworzec PKS więc najlepiej gdzieś w tamtych okolicach/blisko centrum.
Diety, odżywki i te sprawy też nie są dla mnie najważniejsze. Chcę poprawić swoją kondycję i siłę fizyczną. Mam złożone papiery w WKU i to dlatego Jerk Nie będą ukrywał że moim problemem jest podciąganie na drążku wysokim smutny

Za pomoc daję repuciki Cool


RE: Siłownia - Kraków - Mauorycy - 13-12-2014 12:31

Ja osobiście meeeega polecam (nowo powstałe) Platinium Fitness w galerii Plaza.
Siłownia ma 1800 m2 i jest prawie identyczna jak te, na których ćwiczą "najwięksi" w USA.(zobacz sobie wizualizację w necie).
Od dworca masz tam jakieś 20 minut drogi (z buta)...nie jest przepełniona, płaci się tak jak na wszystkich innych w tej sieci...karnet do 17.00 przy płatności z góry za 3 miesiące, wychodzi Ci 180 zł. (59 zł miesięcznie).

Do karnetu dostajesz gratis 1h albo 2h treningu z instruktorem. Możesz go wtedy poprosić o jakiś plan treningowy oraz codziennie pytać kogoś z trenerów, jak nie będziesz czegoś wiedział.

Odżywki swoją drogą, ale jak nie będziesz się prawidłowo odżywiał, przy dość wzmożonym wysiłku fizycznym, to lepiej sobie odpuść siłownię i w ramach poprawienia siły i kondycji, zacznij biegać, rób pompki itd Smile


RE: Siłownia - Kraków - Krakersik - 13-12-2014 12:47

O popatrz. To Platinium z tego co widzę to jest na Pawia więc po co śmigać na Aleje Pokoju Idea. Zobaczę sobie dzięki.

Co do tych pompek to próbowałem. Bieganie odpuszczam bo przez 3 miesiące przygotowawczej to nawet największa sierota da radę wytrenować się na "5".
Chodzi mi o podciąganie. Aktualnie mam równiutkie zero. Pompki to niestety inne partie mięśni i mało co dają w tym temacie. Mam w domu tylko drążek rozporowy we framudze drzwi ale jest niewygodny. Jestem wysoki i to nie pomaga.

W poniedziałek się wybiorę obczaić co i jak. Repucik leci. A jeszcze takie pytanie. Co ze sobą zabrać na siłownię?


RE: Siłownia - Kraków - Mauorycy - 13-12-2014 18:49

Buty sportowe, strój, wodę, ręcznik, ja noszę jeszcze zegarek...rękawice, kiedyś nosiłem talk, ale aktualnie stoją wiaderka..
To chyba wszystko Big Grin


RE: Siłownia - Kraków - zelu - 14-01-2015 01:16

Platinium Fitness - rowniez polecam Wink Uczeszczam, mila atmosfera, wszelki niezbedny sprzet